Aktorka żegna się z „Barwami Szczęścia”! W serialu grała od 15 lat.

Aktorka, która w serialu „Barwy Szczęścia” właśnie poinformowała widzów o tym, że nie będzie już występować w tej produkcji.

„Barwy Szczęścia” to serial emitowany od 2007 roku w TVP2. W produkcji grało lub też gra nadal całe grono gwiazd, między innymi Kasia Glinka, Małgorzata Potocka, Adrianna Biedrzyńska czy Marieta Żukowska.

Jedna z aktorek młodego pokolenia, kończy swoją przygodę z serialem.

 

https://www.facebook.com/barwyszczescia/?ref=page_internal&locale=pl_PL

 

W „Barwach Szczęścia” grała od 2008 roku, zatem pracę na planie zaczęła w wieku 15 lat. Obecnie Olga Jankowska ma 30 lat, a w serialu występowała jako Klara Śliwińska-Pyrka, żona Huberta.

 

Na swoim instagramie napisała o tym, że nie będzie już występować w „Barwach Szczęścia”:

 

Dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek, w którym możecie mnie zobaczyć. A to oznacza, że oficjalnie żegnam się z serialem @barwyszczescia.official

 

Ludzie, z którymi przyszło mi pracować byli dla mnie drugą rodziną. Wcielanie się w postać Klary przez tyle lat było czasem sporym wyzwaniem i nie ukrywam, że cieszę się, że mogę część cech jej charakteru wreszcie z siebie uwolnić. Te dobre mam nadzieję ze mną zostaną.😌

 

Aktorka podziękowała całej ekipie i przyznała, że:

 

…ciężko podsumować tak wielki kawał mojego życia, ale może kiedyś przyjdzie jeszcze na to czas.
Co prawda, osobiście rozstałam się z Klarą ponad pół roku temu, ale dzisiaj wreszcie mogę zamknąć ten rozdział i ruszyć w nową drogę. I jestem tym bardzo podekscytowana!

 

Olga Jankowska nie zdradziła, czy sama zrezygnowała z pracy czy też jej „podziękowano”. Można się jednak domyślać, że raczej to pierwsze, bo napisała, że przed nią wiele wyzwań. Być może więc w planach ma już inne projekty zawodowe.

Życzymy powodzenia!

 

>>>Jelito drażliwe. Na czym polega dieta Low FODMAP?

 

https://www.instagram.com/olga_anastazja/

 

https://www.instagram.com/olga_anastazja/

 

Komentarze