Żebrowska zwija pieluchy. JAKI luksusowy produkt reklamuje w ten sposób?!

Aleksandra Żebrowska swój profil prowadzi w specyficzny sposób. Mało jest na nim „ładnych” tzw. instagramowych zdjęć, które ukazują skrawek, tej ładniejszej czy wyidealizowanej rzeczywistości.

Wręcz przeciwnie, obserwowana przez 390 tysięcy internautów influencerka, chętnie pokaże marszczący się tyłek, czy siebie samą, gdy siedzi na WC. Tematem najnowszego zdjęcia jest rolowanie pieluch, jednak w ten właśnie sposób Aleksandra Żebrowska reklamuje luksusowy produkt!

 

 

Jednorazowe pieluchy powinny być zwijane i zamykane dzięki specjalnemu „plasterkowi” znajdującemu się na pieluszce. Dzięki temu nie tylko zajmują mniej miejsca, ale też ograniczamy wydostawanie się nieprzyjemnego zapachu.

Ponieważ Żebrowska ma czwórkę dzieci, a najmłodsza – Łucja – niedawno skończyła roczek (ur. w lipcu 2022), to celebrytka z pieluchami jest na bieżąco. I tak zdjęcia i filmik z pieluchami podpisała:

 

Kiedy zwijanie pieluchy wejdzie za mocno.

 

MEGASTONE to kolekcja silnej, niezależnej dziewczyny. Wyzwolonej i samodzielnej, która zna swoją wartość i wie czego chce. Czyli również takiej, która wykonując żmudne czynności domowe, daje się ponieść wyobraźni ;)))

 

Dalej dowiadujemy się, że zawijając pieluchy, Żebrowska reklamuje biżuterię firmy YES. I trzeba przyznać, że jest to „ciekawe” połączenie tematów… Czy Wam też dziecięce siki i kupki kojarzą się z biżuterią?

 

Sanah biegała boso po scenie. Zobacz CO stało się z jej stopami!

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Komentarze