Bartłomiej Topa zostanie TATĄ po 50-tce! BLIŹNIACZKI są w drodze!

Bartłomiej Topa ma 54 lata i wkrótce zostanie tatą. Na świat mają przyjść bliźniaczki. Partnerka aktora, Gabriela Mierzwiak jeszcze niedawno twierdziła, że nie może mieć dzieci!

Życiowa tragedia

Bartłomiej Topa tworzy związek z Gabrielą Mierzwiak. Oboje mają dzieci z poprzednich związków. Aktor był mężem malarki Agaty Rogalskiej i z nią ma dorosłego już syna Antoniego. Popularnego aktora w przeszłości spotkała tez życiowa tragedia. Mówił w rozmowie z magazynem Pani:

Dla mnie najtrudniejszym doświadczeniem w życiu była śmierć mojego syna. Jak widziałem go w inkubatorze. Wiedziałem, że ma w sercu wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, co oznaczało, że nie zobaczę, jak będzie dorastał. Zmarł tuż po urodzeniu, trzy godziny później. Wtedy zadałem sobie pytanie: dlaczego? Gdzie jest sens życia?

Bartłomiej Topa dalej wyjaśniał w wywiadzie dla Pani:

Ja sobie to pytanie zadaję nieustająco. Każdy dzień staram się przeżyć, jakby był ostatnim. Śmierć Kajtka przewartościowała moje życie, spojrzenie na ludzi, na codzienność.

Facebook/Bartłomiej Topa

Nowa miłość, nowe życie

Aktor związany jest z Gabrielą Mierzwiak. Kobieta wychowuje dwie adoptowane córki. Przez lata próbowała zajść w ciążę, jednak bezskutecznie. Straciła już nadzieję, że kiedykolwiek urodzi dziecko. W rozmowie z Justyną Nagłowską mówiła:

Czułam się gorsza. Był moment, że nie mogłam patrzeć na kobiety w ciąży, na małe dzieci. Chodziłam po sklepach i wybierałam ubranka.

To jednak przeszłość. Para oczekuje na narodziny bliźniaczek. Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa już wkrótce zostaną rodzicami. Gratulujemy!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/ Bartłomiej Topa

Komentarze