„Pionek” i „desperatka”. Tak Derpieński mówi o Nosowskiej! [VIDEO]

51-letnia Katarzyna Nosowska popularność zyskała w latach 90′ gdy występowała razem z zespołem Hey. Swoją dalszą karierę kontynuowała jako solistka, jest także autorką dwóch bestsellerowych książek.

Na początku lipca 2023 r. Nosowska opublikowała w sieci satyryczny filmik promujący markę Alpro. W swoim nagraniu sparodiowała jednak 22-letnią celebrytkę Caroline Derpieński, a ta zażądała 50 milionów złotych(!) zadośćuczynienia.

Młoda Polka, która obecnie mieszka w USA, udzieliła wywiadu, w którym opowiada o swojej karierze, odniosła się też do konfliktu z Nosowską.

 

https://www.instagram.com/nosowska.official/?hl=pl

 

Wywiad pojawił się na kanale Super Expressu, a z celebrytką rozmawiała Monika Tumińska-Opara.

W rozmowie Caroline Derpieński zaprezentowała przedziwną mieszankę. Z jednej strony jest osobą o bardzo prowincjonalnym myśleniu, która idealizuje „Amerikę”. Tam wszystko jest lepsze, fajniejsze, ludzie nie hejtują, a to, że mężczyzna podrywa(?) kobietę poprzez jej krytykowanie i poniżanie, jest dla Caroline akceptowalne, bo to przecież „Amerika”.

Z drugiej strony widać, że celebrytka wchłonęła sporo wiedzy biznesowej, być może miała też coacha, a na pewno terapię. W części jej wypowiedzi widać bowiem taki właśnie mentorski szlif.

 

Michał SZPAK bierze ŚLUB? Pokazał się jako PANNA MŁODA! [VIDEO]

 

Jeśli chodzi o konflikt z Katarzyną Nosowską, to wbrew temu, o czym zapewniała przedstawicielka Danone – czyli właściciela marki Alpro [zobacz tutaj], Derpieński twierdzi, że piosenkarka była tylko „pionkiem”:

 

Nie winię jej, była pionkiem i to koncern za nią odpowiada

 

Celebrytka nazwała też Nosowską „desperatką”, która chce się wybić:

 

…po prostu stwierdziłam, kurczę, kolejna desperatka, która chce połączyć nasze osobie i dzięki temu mieć czysty zasięg…

 

Używając tego typu pejoratywnych słów w kontekście znanej, popularnej i bardzo lubianej piosenkarki, Caroline Derpieński twierdziła jednocześnie, że jest w Polsce bo to, by „walczyć z hejtem”.

 

Wywiad bardzo podzielił internautów. Część z nich zauważyła, że Caroline mądrze mówi np. na temat biznesu czy niezależności. Inni zaś twierdzili, że 22-latka jest „pustakiem” i nie da się jej słuchać.

 

Parodie Nosowskiej oraz wywiad z Derpieński poniżej.

 

Nosowska przerwała milczenie. Pierwszy post od afery z Derpienski!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

https://www.youtube.com/watch?v=bXMKQJYzteA&list=PL7rwi_whaW87W-uc-uKokvGALCUNobnEW&index=3

Komentarze