Cezary Pazura odpalił bombę: zdradził, że powstaną nowe części kultowych polskich filmów!

Cezary Pazura to aktor, który od bez mała trzech dekad bryluje na polskich ekranach. Przede wszystkim kojarzymy go z ról w kultowych produkcjach jak „Psy” i „Psy 2”, „Chłopaki nie płaczą”, „Kiler”, „Kroll”, ale także z przeróżnych seriali, np. „13 posertunku” czy aktualnie ze „Ślepnąc od świateł”. Gwiazda zdradziła, że dwie z tych produkcji mogą liczyć na kontynuację!

 

Aktor udzielił wywiadu dla portalu gazeta.pl. Jak mówi Cezary Pazura, za jakiś czas mają powstać „Psy 3” i „Chłopaki nie płaczą 2”!

 

Mają powstać „Psy 3” i „Chłopaki nie płaczą 2”. Brzmi trochę jak odcinanie kuponów, ale to tak nie jest. Robiąc film po latach, nawiązując do poprzedniego tytułu, trzeba zrobić film współczesny. Musi się dziać tu i teraz, trzeba użyć narzędzi, których się używa przy kręceniu filmu, a nie takich, których się używało 25 lat temu

 

– powiedział w rozmowie z dziennikarzami gazeta.pl.

 

ZOBACZ: Postanowiła zostać gwiazdą porno. Nie do wiary co robiła wcześniej [FOTO]

 

W Psach Pazura grał młodego policjanta Waldemara „Nowego”, zaś w „Chłopaki nie płaczą” brawurowo zagrał gangstera Freda. Chętnie zobaczylibyśmy 57-latka w kontynuacjach losów bohaterów z obu filmów!

 

se.pl/foto: screenshot

Komentarze