Ciało noworodka na śmietniku w Łodzi! Chłopczyk miał uraz głowy!

Policja poszukuje osoby lub osób, które mają związek z porzuceniem noworodka na śmietniku w Łodzi. Prokuratura zdradza szokujące szczegóły.

Ciało na śmietniku

Do tego makabrycznego odkrycia doszło w Nowy Rok w Łodzi- Retkini. Około południa przypadkowa osoba w pergoli śmietnikowej znalazła zwłoki noworodka. Ciałko chłopczyk była zawinięte w żółtą reklamówkę. Miejsce tego makabrycznego zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję. Mundurowi od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy bądź sprawców. Poszukiwana jest matka oraz osoby, które mogły jej pomóc w ukryciu ciała maleństwa. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o osobie, albo o osobach, które powiązane są ze sprawą, proszone są o natychmiastowy ko

Szokujące szczegóły

Mimo podjętych poszukiwań, wciąż nie udało się odnaleźć sprawcy bądź sprawców związanych z tą bulwersującą sprawą. Wiadomo, że maleństwo to chłopczyk, urodzony w 8-9 miesiącu ciąży. Chłopiec miał odciętą pępowiną. Biegły uznał, że maleństwo w chwili porzucenia na śmietnik już nie żyło. Dziecko miało uraz głowy. To, w jaki sposób zmarł chłopczyk wykaże sekcja zwłok.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: KWP ŁódźKomentarze