Zwróciła uwagę o BRAK MASECZKI! Została BRUTALNIE POBITA!

Do szokującego zdarzenia doszło w Zabrzu. Urzędniczka zwróciła uwagę klientowi, że nie ma założonej maseczki. Mężczyzna brutalnie pobił kobietę.

Załóż maseczkę!

Już niemal dwa lata żyjemy w czasach pandemii. Musimy stosować się do obostrzeń, z których wynika wile ograniczeń. Wszystko po to, by uchronić się przed niebezpiecznymi zachorowaniami. Te niestety wciąż rosną. Podobnie jak liczba zgonów. Liczby są nieubłagane. Jednym z takich nakazów, do których musimy się stosować jak noszenie maseczek ochronnych w sklepach, urzędach czy ośrodkach zdrowia. W większości nauczyliśmy się już żyć i funkcjonować w maseczkach. Jednak jeden z mieszkańców Zabrza najwidoczniej był odmiennego zdania. Mężczyzna poszedł do urzędu pocztowego przy ulicy Hermisza 10 w Zabrzu. Do placówki wszedł bez maseczki. Gdy jedna z pracownic zwróciła mu uwagę, by założył maseczkę, ten wpadł w szał.

Wściekły klient

Mężczyzna zaczął demolować urząd pocztowy. Zrzucał towar, który znajdował się przy okienku. Następnie mężczyzna wybiegł z placówki. Za nim wybiegła urzędniczka. Dorwała wściekłego mężczyznę przed budynkiem. Ten rzucił się na nią i uderzył kobietę kilka razy w twarz. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Do zdarzenia doszło 5 listopada zeszłego roku. Policja dopiero teraz publikuje nagrania z monitoringu. Mundurowi proszę tez o pomoc w ujęciu sprawcy napaści na urzędniczkę.

Źródło: Policja

Zdjęcie: PolicjaKomentarze