Co się wydarzy w DRUGIEJ turze wyborów? ZASKAKUJĄCY sondaż prezydencki!

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Kto najprawdopodobniej zmierzy się ze sobą w drugiej turze? Kto ma większe szanse na wygraną? Przedstawiamy wyniki najnowszego sondażu.

Co się wydarzy w II turze wyborów?

Z dnia na dzień maleje poparcie dla obecnego prezydenta Polski – Andrzeja Dudy. Polityk znalazł się w prawdziwych opałach po tym, jak Koalicja Obywatelska zmieniła swojego kandydata. 15 maja partia zamieniła kandydatkę na prezydenta Małgorzatę Kidawę-Błońską na obecnego prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Jak pokazuję najnowszy sondaż, jeśli odbyłaby się II tura wyborów prezydenckich, to zmierzą się w niej właśnie Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Ich starcie ma być wyjątkowo wyrównane. Pytanie – kto je wygra?

Duda czy Trzaskowski?

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie „Super Expresu”, który wykonał Instytut Badań Pollster, wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda z poparciem rzędu 51,32 proc. Rafał Trzaskowski miałby w nich zdobyć 48,68 proc. głosów. Między kandydatami jest niewielka różnica głosów, więc wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Wybory prezydenckie najprawdopodobniej odbędą się 28 czerwca.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze