Dagmara z „Królowych życia” ma tajemniczego wielbiciela! Podarował jej OGROMNY….

Dagmara Kaźmierska występuje w programie „Królowe życie”. Teraz wrzuciła do sieci nagranie, na którym chwali się, że ma tajemniczego wielbiciela. Ten podarował jej ogromny…

Dagmara była u dentysty. Gdy wychodziła, zastała na chodniku ogromny bukiet kwiatów. Otrzymała go od tajemniczego wielbiciela. Kto zauroczył się w Dagmarze? Czy postanowi się ujwnić?

– 🎁UWIELBIAM NIESPODZIANKI 🎁Dziękuję z całego serca ❤️Tyle, że nie wiem komu dziękować. Wychodzę z kliniki , a tu…🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Mam nadzieję, że darczyńca się kiedyś ujawni 😁 Wam Kochane Kobietki też takich niespodzianek w tym trudnym czasie życzę ❤️❤️❤️ – napisała.

Na filmie Dagmara jest przeszczęśliwa. Widać, że nie spodziewała się takiej niespodzianki. Jej tajemniczy wielbiciel trafił w dziesiątkę.

Trzeba przyznać, że ktoś miał genialny pomysł. Teraz powinien kuć żelazo póki gorące!

Co napisali fani?

Chyba Jacenty odpalił i wyciągnął tego węża z kieszeni!😂😂😂

Panowie uczcie się😄 Bukiet przepiękny😁🙌

Wow wow wow 👍Sfera moich marzeń runęła że wstydu! ! Nie ośmieliła się nigdy umieścić takiego bukieciera na swojej liście!!! Pani Dagmaro to cudowne otrzymać choć raz w życiu taki ogromnie

Piękne róże dla królowej prawdziwej 😉🌹

Fot. Instagram

Dagmara Kaźmierska jest bizneswoman. Ma syna Conana. Razem z nim występuje w programie TTV pt. „Królowe życia”, w którym oglądamy bohaterki i bohaterów, którzy żyją według własnego scenariusza i nie przejmują się opiniami innych.

Dagmara grała w filmach „Kobiety mafii 2” oraz „Pętla”.

Zobacz także: Prezenterka Polo TV rozkraczyła się w studiu! Co za fotka!

Fot. Instagram

Komentarze