Dramat na urodzinach ROCZNEGO dziecka. Nie żyje…

Urodziny rocznego dziecka w gminie Wiśniewo obok Mławy zakończyły się dramatem.

Spotkanie zorganizowano nie w domu, a w gminnej świetlicy. Uczestniczyła w niej rodzina oraz bliscy znajomi, a impreza trwała do późnych godzin nocnych. I tak z 12 na 13 czerwca doszło do zabójstwa.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Ustalono, że 28-letni mężczyzna zginął od ciosu ostrym narzędziem i stało się to w wyniku nieporozumienia czy też kłótni. Jak poinformował prokurator rejonowy w Mławie Marcin Bagiński, obecnie ustalane są okoliczności tego zdarzenia.

 

Szokującym jest fakt, że śmiertelny cios zadał ojciec dziecka, którego urodziny świętowano! 33-letni Tomasz S. został zatrzymany przez Policję, a Prokuratura złożyła wniosek o tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

 

Zarzut zabójstwa przedstawiono 33-letniemu Tomaszowi S. To ojciec dziecka, którego urodziny obchodzono. Nie przyznał się on do zarzucanego czynu. Złożył lakoniczne wyjaśnienia, które będą podlegały weryfikacji na dalszym etapie śledztwa – powiedział  prokurator Bagiński.*

 

Zarówno dla ojca dziecka, jak i zamordowanego 28-latka świętowanie urodzin miało feralny finał. Obecnie trwa wyjaśnianie tej szokującej sprawy.

 

Zobacz też: To stało się z GROBEM Krzysztofa Krawczyka w dwa miesiące po pogrzebie. [FOTO]

 

*cyt. za polsatnews.plKomentarze