Dramat Żurnalisty! Musi przerwać nagrywanie swojego podcastu!

Żurnalista (ur. 23 kwietnia 1992 r.) to polski dziennikarz i youtuber. Jak przyznał, miła trudne dzieciństwo, bo wychował się w przemocowej rodzinie, mieszkał w schronisku dla bezdomnych czy w domu samotnej matki.

Obecnie jednak jako youtuber i podcaster, Żurnalista odniósł ogromny sukces. Pomimo tego, że nie pokazuje swojej twarzy, ani nie ujawnia nazwiska, to udaje mu się przyciągnąć największe sławy do swojego studia. Gwiazdy i celebryci otwierają się i w czasie wywiadów naprawdę sporo ujawniają.

U Żurnalisty gościła między innymi Edyta Herbuś, Agata Rubik czy Marcin Hakiel. Niestety dziennikarz zmuszony jest wstrzymać swoją działalność!

 

https://www.instagram.com/zurnalistapl/

 

Wszystko z powodu ulewnych opadów, które spowodowały zalania i podtopienia. Przez żywioł ucierpiał także i Żurnalista:

 

Intensywne deszcze spowodowały podtopienia w niektórych miejscach w kraju. Także w studio dziennikarza.

 

W samym korytarzu było już widać wodę, ale najgorzej prezentowała się podłoga w studio nagraniowym. Pod fotelami stała po prostu kałuża wody, która nie miała dokąd spłynąć. W takich warunkach na pewno nie da się przez jakiś czas nagrywać. Mamy nadzieję, że Żurnalista był ubezpieczony i sytuacja szybko ulegnie zmianie.

– informuje Jastrząb Post.

 

Tak więc dziennikarz na jakiś czas musi wstrzymać swoje nagrania. Mamy jednak nadzieję, że szybko uda się uporać z zalaniem.

 

Kevin Mglej pokazał syna. Jak wygląda mały William?

 

Komentarze