Kevin Mglej pokazał syna. Jak wygląda mały William?

William urodził się wiosną 2020 roku i jest synem Malwiny Dubowskiej i Kevina Mglej – aktualnie partnera Roksany Węgiel.

Aktorka znana z produkcji takich jak „Belfer”, „Na dobre i na złe” czy „Na Wspólnej” urodziła syna mając zaledwie 22 lata. Co więcej, jej związek z Kevinem Mglej rozpadł się najprawdopodobniej już w 2022 roku. I po tym, jak Roksana Węgiel ujawniła, że jest związana z Kevinem, Dubowska żaliła się, że została wyrzucona z własnego domu.

Najwyraźniej jednak sytuacja między byłymi partnerami nieco się unormowała i Kevin od czasu do czasu publikuje zdjęcia czy filmiki z synem. Tym razem okazja była wyjątkowa!

 

https://www.instagram.com/kevinmglej/

 

Tekściarz i producent muzyczny pokazał elegancko ubranego syna. William ma na sobie białą koszulę oraz muszkę, a wszystko z powodu uroczystości w przedszkolu. Chodziło o pasowanie na przedszkolaka!

 

Zajarani bo dzisiaj pasowanie na przedszkolaka.

– napisał Kevin.

 

Twarz syna zasłonił co prawda serduszkiem, co ciekawe jednak sama Malwina wcześniej ujawniła wizerunek chłopca. Tym samym na jej profilu można zobaczyć jak wygląda William. Zdjęcia poniżej.

 

Anna Lewandowska choruje na SIBO. Zastosowała KONTROWERSYJNĄ terapię!

 

https://www.instagram.com/kevinmglej/

 

 

malwina dubowska, kevin mglej
https://www.instagram.com/maldubowska/

Komentarze