Ewa Wachowicz trzyma w dłoniach ogromny… Fani zaczęli jej gratulować!

Ewa Wachowicz ma powód do dumy. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym trzyma w dłoniach ogromny… Fani ruszyli z gratulacjami!

Ewa upiekła duży tort. Wszystko z powodu jubileuszu 400. odcinka jej programu kulinarnego „Ewa gotuje” w Polsacie. Wypiek robi wrażenie. Jest naprawdę ogromny.

– Jest jubileusz, jest i tort! W najbliższą sobotę wyjątkowe wydanie mojego programu „Ewa gotuje”. Ten tort skomponowałam i zrobiłam z myślą o mojej kochanej ekipie❤️❤️❤️ Wam też serdecznie dziękuję, że już 13 lat jesteście ze mną❣️❣️❣️i niezmiennie zapraszam do Polsatu☀️Sobota, ok 10 rano – napisała.

Na zdjęciu gwiazda jest bardzo uśmiechnięta. Nie może to dziwić. Jej autorski program od lat jest bardzo popularny, a fanów ciągle jej przybywa.

Ewa otrzymała może życzeń od fanów.

Życzę kolejnych odcinków, które z perspektywy widza świetnie się ogląda, ale i też przenosi się z ekranu do swojego domu tę pyszną kuchnię:) pozdrawiam❤️

Piękny i zapewne smaczny 😁😁

Gratulacje pani Ewo, cudowny tort, miłego dnia, pozdrawiam ❤️❤️😘

Kolejnych sukcesów 😍😍

Oglądam od początku co sobotę nawet powtórki w wakacje😂❤️taki sobotni rytuał do śniadanka 😀

Samych wspaniałości z okazji jubileuszu👏👏👏👏

Ewa Wachowicz urodziła się Klęczanach. Wygrała liczne tytuły w konkursach piękności. Została m.in. Miss Małopolski. W 1992 r. zdobyła tytuł Miss Polonia. W wyborach na najpiękniejszą kobietę świata udało jej się zdobyć tytuł III wicemiss. Została też Miss Świata Studentek.

Obecnie jest gwiazdą Polsatu. W tej stacji prowadzi program „Ewa gotuje”. Jest także producentką tego cyklu.

Zobacz także: Ada Fijał zmysłowo wije się na łóżku. Fani w ekstazie!

Fot. InstagramKomentarze