Dwójka dzieci wyskoczyła z płonącego mieszkania. Dramatyczne nagranie!

Dzieci w wieku 3 i 10 lat były same w domu, kiedy wybuchł pożar.

W mieszkaniu kłębił się czarny dym, a dzieci nie miały możliwości wydostania się z lokalu. Wtedy starsze dziecko podjęło dramatyczną decyzję, by wyskoczyć z wysokiego trzeciego piętra (sam parter miał wysokość niemal dwóch pięter).

 

Wideo tej sceny, nakręcone z innego budynku rezydencji pokazuje pożar. Widać też skok dzieci z trzeciego piętra budynku, którego pierwsza kondygnacja, podniesiona filarami, ma kilkumetrową wysokość . Kiedy z okien mieszkania wydobywa się gęsty czarny dym, a mieszkańcy krzyczą ze strachu, najstarsze dziecko trzyma młodsze w powietrzu, potem puszcza. Ludzie stojący pod budyniem łapią malucha. Wtedy skacze 10-latek i też zostaje złapany.

 

Dzieci przeżyły ten dramatyczny skok i poza podduszeniem i otarciami, nic im się nie stało. Konsekwencje jednak zostaną wyciągnięte wobec rodziców, którzy zostawili dzieci bez opieki. Matka była na zajęciach, a ojciec w pracy.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Grenoble we Francji. Policja bada przyczyny pożaru. W sumie czternaście osób zostało zatrute przez opary dymu, a dwóch strażaków zostało lekko poszkodowanych.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RjimG3rEU_M

Komentarze