Edyta Górniak dostanie GŁODOWĄ emeryturę? Gwiazda ma Plan B!

W listopadzie 2022 r. Edyta Górniak skończyła 50 lat. Sporo więc jeszcze jej brakuje do osiągnięcia wieku emerytalnego. Mimo to gwiazda już teraz wie, że nie ma co liczyć na ZUS.

Emerytury gwiazd bardzo często są niskie, wręcz głodowe i tak na przykład Teresa Lipowska dostaje około 2200 zł., Krystyna Loska około 1500 zł. Podobne świadczenia dostają inni ludzie mediów i estrady. Edyta Górniak jest tego świadoma i dlatego ma Plan B!

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100044137164298&locale=pl_PL

 

Gwiazda, która bardzo często podkreśla swoją więź z przyrodą i szeroko rozumianym Uniwersum, w jesieni życia chciałaby się zaszyć na egzotycznej wyspie:

 

Chciałabym mieszkać na malutkiej wyspie i tam opiekować się zwierzętami, które będą mnie potrzebowały. Żyć bardzo organicznie, blisko ziemi, blisko Boga, natury, przyjaźnić się z różnymi stworzeniami. Doświadczać cudów, które dzieją się codziennie na naszych oczach, tylko ich nie zauważamy.

– opowiedziała w Fakcie.

 

A z czego będzie żyć? Jak się okazuje, piosenkarka już od dawna odkłada pieniądze. Wie bowiem, że z ZUS’u kwotę dostanie symboliczną:

 

Staram się żyć tak, żebym nie musiała żyć z tej emerytury. Raczej trzeba się samemu zorganizować

– zapewniła.

 

Jak więc widać, uduchowiona gwiazda, całkiem twardo stąpa po ziemi i jest przygotowana na przyszłość.

 

Zobacz też:

Aleksandra Kwaśniewska żegna się z fanami: „nie ma miejsca na żaden…”

Komentarze