Ewa Chodakowska pozuje nago! GORĄCE ZDJĘCIA +18!

Trenerka fitness udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie NAGO! Tak gorącego zdjęcia internauci nie widzieli od dawna! 

Ewa Chodakowska jest trenerką fitness oraz trenerką personalną, która specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. Jest również blogerką, prezenterką telewizyjną oraz osobowością medialną. W 2015 roku została redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

Na zdjęciu celebrytka pozuje NAGO! Ma zaczesane do tyłu włosy, dłońmi zakrywa piersi. Na biodrach widać bardzo krótkie spodenki, które praktycznie niczego nie zakrywają!

Nie bez powodu gwiazda udostępniła takie zdjęcie – 15 października to Światowy dzień walki z rakiem.

15 października to Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi.. właśnie jestem w drodze na badania.. PROFILAKTYKA to według mnie jedyny właściwy kierunek 💕

Ewa napisała pod swoim zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

15 października to Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi.. właśnie jestem w drodze na badania.. PROFILAKTYKA to według mnie jedyny właściwy kierunek 💕 • A Ty? Kiedy ostatnio robiłaś badania? • Przypominam o naszej akcji 💝Razem z moim teamem @purella_superfoods stworzyliśmy limitowany baton THINK PINK @beraw_ewachodakowska z Różową Wstążka, który wspiera akcję #rozowypazdziernik • 5% ze sprzedaży każdego batonika MALINOWEGO z rozwożą wstążką @beraw_ewachodakowska , przekazujemy na fundację ONKOCAFE i działania na rzecz kobiet, walczących z nowotworem piersi 💕💕💕 • Na koniec akcji – ja i @purella_superfoods – PODWOIMY całkowitą kwotę uzyskaną ze sprzedaży 🙏🏻 • Im więcej batonów sprzedamy, tym większą kwotę uzbieramy RAZEM na rzecz fundacji 💕💕💕 • BATONIKI możesz zamówić online na ✅ www.BeBio.pl lub stacjonarnie w sieciach: @rossmannpl @decathlonpolska @grupa_lotos @shell @leclerc @carrefourpolska • Daj znać, czy się już przyłączyłaś 💝 #chodagang #zapobiegajzamiastleczyć 📸 by @stareoness

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Internauci są rozgrzani do czerwoności!

Piękna TY !!! 🔥🔥🔥

🌷🌹🌷🌹😍Ewciu

Uuuuuuu Pani 😈👌👑💖🔥

Piękna 💗💗💗

Cudowna 💖🔥

Piękna jak zawsze😻

Fot. Instagram

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Internauci PROWOKUJĄ Kubę Wojewódzkiego. Zrobiło się niebezpiecznie!

Komentarze