GORĄCE zdjęcie Moniki Miller! ODSŁONIŁA…

Monika Miller to wnuczka premiera Leszka Millera. Jak się okazuje jednak od jakiegoś czasu jest coraz to bardziej znana. Jest już też coraz bardziej rozpoznawalna w Internecie, to wszystko dzięki aktywności Moniki w mediach społecznościowych. Tym razem zszokowała i dodała dość odważne zdjęcie. Pokazała…

Kim jest Monika Miller?

Monika Miller to wnuczka znanego polityka i byłego premiera Leszka Millera. Pomimo, iż Monika Miller w show biznesie pojawiła się jakiś czas temu już jest dosyć rozpoznawalna. Jakiś czas temu pojawiła się także w programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami.” Co prawda go nie wygrała jednak, dzięki programowi poznać ją mogło jeszcze więcej ludzi.

ZOBACZ TAKŻE: WYZYWAJĄCE zdjęcie Julii Wieniawy! Zobacz GORĄCE fotki!

Jak widać jednak nie samym tańcem człowiek żyje. Monika Miller nagrała także swoją autorską piosenkę wraz z teledyskiem. Piosenka spodobała się fanom, ponieważ pod teledyskiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ostatnio Miller ogłosiła również, że planuje nagrać płytę.

To jednak nie koniec jej osiągnięć. Kobieta zajmuje się także modelingiem. Równie często dodaje sporo swoich zdjęć i sesji na media społecznościowe w tym na Instagrama. Tym razem na swojego oficjalnego Instagrama postanowiła dodać pewne dosyć odważne zdjęcie.

Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Co sądzicie o tym zdjęciu? Myślicie, że tym razem przesadziła?Komentarze