Produkcja „M jak Miłość” do niej dzwoni. Czy Joanna Koroniewska wróci do serialu?!

Od 2000 do 2013 roku Joanna Koroniewska grała w „M jak Miłość”, gdzie występowała jako Małgorzata Chodakowska.

Wątek jej postaci kończy się w tajemniczy sposób, bo Gosia Chodakowska znika i zrywa kontakt z rodziną. Tym samym odtwórczyni tej roli, czyli Joanna Koroniewska ma otwartą drogę powrotu. Co więcej, jak sama przyznała, produkcja „M jak Miłość” do niej dzwoni i proponuje, by znów zaczęła grać w serialu.

Co na to Koroniewska?

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/?hl=pl

 

Raz na jakiś czas produkcja dzwoni i pyta. Tak, mam otwartą drogę

– powiedziała aktorka w rozmowie z Pomponikiem*

 

Jednak kategorycznie stwierdziła, że nie zamierza wracać do pracy na planie. Dla niej, granie w serialu jest bardzo męczące:

 

Ja nie mam żadnej blokady, po prostu zamykam pewne etapy w życiu i idę dalej. Nie wyobrażam sobie wracać tam po takim czasie, po co miałabym to robić? Ja nie odeszłam, bo miałam taką fanaberię, ja odeszłam, bo byłam bardzo zmęczona tym rodzajem pracy i dalej jestem.

 

Co się dzieje z Joanną Koroniewską?! „Niech markery nowotworowe zrobi”!

 

Gdy grała w „M jak Miłość” musiała wstawać o 4 rano, by bardzo wcześnie być na planie. Następnie pracować przez wiele godzin. Dodatkowo, dni zdjęciowe wpadają także w czasie, który jest ważny dla jej dzieci – Janiny i Heleny – i nie chce tego tracić.

 

Nie męczyła mnie sama praca, bo uwielbiam aktorów, którzy tam grają i uwielbiam ekipę. Męczyło mnie to, że kiedy zaczęłam być mamą dorastającej córki, która miała szkołę i w określonych momentach miała wakacje tudzież ferie, to moi koledzy teraz muszą pracować, a ja wyjadę z córką na ferie. To jest dla mnie zdecydowanie ważniejsze.

 

Jak powiedziała, w czasie ferii czy wakacji, chce być ze swoimi córkami, a nie wysyłać je na jakiś obóz, by móc pracować.

Wygląda więc na to, że Koroniewska rozwiała wszelkie wątpliwości do do swojego ewentualnego powrotu na plan serialu. Nie ma więc co liczyć na to, że zobaczymy ją w „M jak Miłość”.

 

Tak ALIKIA Ilia Łopucka spędziła niedzielę! Córka Kasi Skrzyneckiej uprawia rzadki sport!

 

*cyt. pomponik

Komentarze