Katarzyna Cichopek dostała własny program! Poprowadzi go w TVP Kobieta.

Po informacji o swoim rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek znalazła się w ogniu krytyki.

Pojawiły się nawet informacje, że Telewizja Polska zrezygnuje ze współpracy z aktorką i prezenterką. Po tych doniesieniach i plotkach na temat hipotetycznego romansu z Maciejem Kurzajewskim, Katarzyna Cichopek  wydała oświadczenie w sprawie współpracy z TVP.

 

27 kwietnia 2022 r. opublikowała wpis [zobacz tutaj], w którym zaprzeczyła informacjom o zakończeniu pracy w Telewizji Polskiej. Zapewniła też, że „dzięki doświadczeniu, które zdobywam przy realizacji projektów w TVP nadal będzie się rozwijać.”

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/?hl=pl

 

I jak widać, faktycznie prawdą jest dobra współpraca Cichopek z kierownictwem TVP. Bowiem aktorka i prezenterka właśnie się pochwaliła iż dostała nowy program w TVP Kobieta.

 

Tym razem będzie więc gospodynią nowego show. Ponoć w programie ma przydać się wykształcenie Kasi, która ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

 

Nowy program nosi tytuł „Operacja aranżacja” i ma dotyczyć aranżacji wnętrz. Jak Kasia Cichopek powiedziała w rozmowie z Super Expressem:

 

Na antenie TVP kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program „Operacja aranżacja”. Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie.

 

Przypomnijmy, że podobne formaty mają konkurencyjne stacje. W Polsacie oglądać możemy „Nasz nowy dom”, a w TVN „Totalne remonty Szelągowskiej” z Dorotą Szelągowską.

Komentarze