A to niespodzianka! Katarzyna Dowbor wraca do telewizji i wyremontuje dom należący do…!

Katarzyna Dowbor (64 l.) przez niemal 10 lat prowadziła program „Nasz Nowy Dom” w stacji Polsat.

Na początku maja 2023 r. została jednak zwolniona z pracy i to de facto bez żadnego powodu. Prawdopodobnie dyrekcji Polsatu zależało jedynie na „jakiejś” zmianie. Widzowie jednak byli oburzeni tą decyzją i ostro komentowali zwolnienie prowadzącej.

Dziś Katarzyna Dowbor przekazała dobre wieści, bo dostała nowy pogram w innej stacji. Tematyka także dotyczyć będzie remontów, ale zaskoczeniem jest to, czyj dom ma zostać wyremontowany.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/?hl=pl

 

Otóż dziennikarka dołącza do ekipy Canal+ Domo czyli kanału poświęconego tematyce wystroju wnętrz, designu czy projektowaniu domów oraz ogrodów.

 

Pani Katarzyna, która przez 10 lat pracy przy programie „Nasz Nowy Dom”, zdobyła ogromne doświadczenie jeśli chodzi o remonty i wystrój wnętrz, poprowadzi nowy program. Tym razem jednak nie będzie doradzać innym, a… wyremontuje swój własny dom!

 

W CANAL+ DOMO poprowadzę program, w którym zobaczycie metamorfozę mojego własnego domu. Przez ostatnie 10 lat pomagałam w tym innym, a teraz wreszcie przyszedł czas na odnowienie mojego domu. Podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi remontu domu, wystroju wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu. Wszystkiego zdradzić Wam jeszcze nie mogę, ale cieszę się bardzo, że będziemy się znowu widywać. ❤️😘 A teraz bierzemy się do pracy!

– napisała na instagramie.

 

Zapowiada się więc bardzo ciekawy, autorski program. Nie podano jeszcze jednak ani jego nazwy, ani dat emisji. Czekamy zatem na dalsze informacje.

 

Anita Sokołowska żegna się z fanami! „Jestem zrozpaczona”

 

Komentarze