Agnieszka Kaczorowska apeluje do rodziców. Nie róbcie TEGO swoim dzieciom!

Gwiazda serialu „Klan” jest także młodą mamą. Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 r. urodziła córeczkę Emilię.

Jak na każdą aktorkę czy celebrytkę Kaczorowska chętnie dzieli się swoim życiem rodzinnym. Często pokazuje zdjęcia córeczki, choć w taki sposób by nie było widać jej twarzy.

 

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką  – https://www.instagram.com/agakaczor/

 

Agnieszka ma też swoje przemyślenia dotyczące podejścia do dzieci i właśnie podzieliła się jednym z nich. Temat jest aktualny, bo chodzi o zdjęcia, jakie często robimy w wakacje, latem, gdy jest gorąco.

Mianowicie chodzi o maluchy w samych pieluszkach, których zdjęcia pojawiają się w social mediach. Gwiazda „Klanu” podkreśla sprawę poszanowania godności dzieci:

 

Nie mogę zrozumieć zdjęć dzieci w samych pieluszkach❗️
Ja rozumiem, że jest lato, mamy upały. Natomiast gdzie poszanowanie intymności Maluszków? (…) Dziś zadaję sobie pytanie czy rodzice wstawiający zdjęcia prawie nagich dzieci nie myślą o konsekwencjach? W internecie nic nie ginie, a jak ktoś nie ma prywatnego profilu to już w ogóle…

 

Agnieszka Kaczorowska zwraca też uwagę na niekonsekwencję rodziców:

 

Mam poczucie ze od urodzenia powinniśmy uczyć dziecka granic. Tych intymnych również. Poszanowania dla własnego ciała. Jak dziecko ma kilka lat, rodzice tłumacza dziewczynkom, że nie podnosimy spódniczek do góry, a chłopcom, ze nie zdejmujemy przy wszystkich spodenek. A jak są niemowlakami, to wrzucają ich prawie nagie zdjęcia!

 

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jeden argument. Takie „pieluchowe” zdjęcia w okresie nastoletnim mogą służyć rówieśnikom do wyśmiewania. Warto się więc zastanowić, zanim wrzucimy zdjęcie nagiego bobasa na swój profil.

ZOBACZ TEŻ: Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek. Chodzi o Henia!

Komentarze