Królowa Życia aresztowana. W tle morderstwo i milion złotych!

Królowe Życie to kontrowersyjny, choć bardzo popularny program emitowany w telewizji TTV.

Jak czytamy w opisie tego formatu:

 

Wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – falę krytyki i zazdrości.

 

I faktycznie można tu zobaczyć interesującą galerię postaci. Jedną z nowych osób jest Joanna – milionerka i dziedziczka sieci kawiarni.

Jeśli chodzi o obecność w mediach, to wcześniej Joasia brała udział w programie Damy i Wieśniaczki. Na stronie programu tak ją opisamo:

 

Jej życie jest usłane różami, a słowa takie jak trudy codzienności i niedostatek są jej obce. Joanna nie lubi tracić czasu na podróże więc na każde jej skinienie czeka prywatny samolot. Podczas zakupów nie zwraca uwagi na ceny, bo na wszystko może sobie pozwolić.

 

Teraz jednak Joanna P. została aresztowana. Co takiego się stało?

Konkubent „Królowej” – Adam J. – ponoć zamieszany był w morderstwo 75-letniej kobiety i grozi mu kara 12 lat więzienia. Mężczyzna miał wieźć mordercę na miejsce zbrodni.

Joanna chcąc pomóc swojemu ukochanemu chciała wręczyć prokuratorowi niebagatelną kwotę łapówki. Miał to być aż milion złotych. Za wręczenie korzyści majątkowej celebrytce grozi więzienie.

 

„Królowa” do tej pory była bardzo aktywna na instagramie, teraz zaległa cisza. Pod jej ostatnim wpisem z 2 czerwca 2020 r. rozgorzała gorąca dyskusja. Jedni jej bronią, inni krytykują.

 

teraz w ARESZCIE ciuszki inne się będzie nosiło nie burberry i wikt i opierunek na koszt podatników – dla lalusi może być szok 😉

 

Zawsze szkoda gdy taka młoda ładna kobieta idzie siedzieć i to na koszt podatnika. Zamieniałbym takim kobietom kary więzienia na kare np. miesięcznego obsługiwania za darmo honorowych dawców krwi.

 

Asia jest niewinna 🖕 spadać pajace od niej!! Nie znacie jej wiec po co się wypowiadacie? Nie wasz zasrany interes – pilnować swoje dupy.

 

Jak sądzicie, czy Joannie uda się uniknąć więzienia?

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska wylądowała w wózku! (FOTO)

Joanna P. z córką – fot. instagram

 

zdjęcie główne: https://www.facebook.com/KroloweZyciaTTV/Komentarze