Youtuber przetestował diety pudełkowe. Jak wypadła ta od Gessler i Lewandowskiej? [VIDEO]

Książulo to youtuber, który zajmuje się tematyką kulinarną. Najchętniej testuje różnego rodzaju kebaby czy hamburgery, ale na jego profilu pojawiają się też recenzje jedzenia z Ikei, ze stoiska na cmentarzu czy z Sejmu.

Tym razem padło na cateringi dietetyczne. Książulo sprawdził aż 8 diet z różnych firm, a wyniki testu zaskoczyły jego samego!

 

diety pudełkowe ranking
fot. https://wsieci24.pl/

 

W każdym z cateringów zamówił dietę standard z 2000 kcal. Youtuber wraz ze swoim kolegom próbowali każdego z 5 posiłków z danej diety.

Nie koncentrowali się raczej na wyglądzie czy estetyce dań, a zwracali uwagę przede wszystkim na smak oraz na ilość jedzenia. A ta sporo się różniła, choć cateringi były o takiej samej kaloryczności.

Zwracali też uwagę na ceny, bo pomiędzy najtańszym a najdroższym cateringiem różnica wynosiła 20 zł./dzień.

Wśród testowanych przez vlogera diet pudełkowych znalazła się także dieta Pomidor – reklamowana przez Magdę Gessler (jeszcze do niedawna restauratorka współpracowała z inną firmą – Body Chief) oraz catering od Anny Lewandowskiej czyli Foods by Ann.

 

Dieta pudełkowa Magdy Gessler, dieta pudełkowa Anny Lewandowskiej

Jak się okazało, dieta pudełkowa od Magdy Gessler nie zachwyciła youtubera. A ku jego zaskoczeniu najlepiej wypadł najtańszy catering tj. Paczka Smaku (52 złote za dzień jedzenia). Książulo chwalił go za bardzo smaczne jedzenie i duże porcje. Następnie polecił też diety pudełkowe z Nice to Fit You i Foods by Ann oraz Kuchnię Vikinga.

Youtuber zaznaczył jednak, że są to tylko jego opinie i najlepiej dany catering wypróbować samemu.

 

Jak wybrać dietę pudełkową i na co zwracać uwagę?

A jak wybrać odpowiadającą sobie dietę pudełkową? Bardzo ważne jest, by przeanalizować menu danej diety (większość firm udostępnia menu na swoich stronach) i zwrócić uwagę na przykład na to czy:

 

  • dominują śniadania na słodko czy na słono?
  • na II śniadanie serwowane są słodkie przekąski, koktajle czy zupy?
  • jakie dania obiadowe dominują? Czy często są z kuchni azjatyckiej?
  • czy na kolacje serwowane są sałatki, pieczywo czy raczej dania na ciepło?

 

Taka analiza da nam odpowiedź, czy dana dieta będzie nam odpowiadać jeśli chodzi o samo menu. Później najlepiej jest zamówić dzień testowy i sprawdzić, jak smakują posiłki i jak się po nich czujemy. Dopiero po takim teście można się zdecydować na dłuższe zamówienie.

Zobacz też ten RANKING DIET PUDEŁKOWYCH

 

Poniżej nagrania testów diet pudełkowych.

 

 

Komentarze