Długo nie wytrzymała! Monika Richardson ma nowego partnera!

Monika Richardson (51 l.) w maju 2023 roku zakończyła swój związek z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim.

Wydawało się, że po kolejnym nieudanym związku, dziennikarka i przedsiębiorczyni przez dłuższy czas pozostanie singielką. Tymczasem 51-latka znów jest zakochana!

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Przypomnijmy, że Monika Richardson ma za sobą trzy małżeństwa. Była żoną Willa Richardsona, Jamiego Malcolma, a ostatnio Zbigniewa Zamachowskiego. W marcu 2021 r. poinformowała o rozstaniu z aktorem, a już w czerwcu 2021 roku związała się Konradem Wojterkowskim.

Ich związek trwał niespełna dwa lata, a po rozstaniu Richardson wyraźnie skoncentrowała się na sobie i swoich sprawach. Jednak długo nie pozostała singielką. Jak informuje serwis Pudelek, kobieta ma już nowego partnera o imieniu Artur.

 

W styczniu wyszło na jaw, że znów jest zakochana, a jej nowy partner – niejaki Artur – już zdążył z nią zamieszkać. Para często chadza na romantyczne randki i spędza ze sobą mnóstwo czasu.

– czytamy w serwisie.

 

Pudelek pokazał też zdjęcia paparazzi, na których widać panią Monikę z jej kolejnym partnerem. Mężczyzna jest dobrze ubrany, wydaje się być starszy od Richardson, ma półdługie szpakowate włosy i początki łysiny.

 

Monika Richardson ma problem z tożsamością? W ciągu pół roku zrobiła TO już 4 razy!

Komentarze