Maciej Orłoś MA już NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Jest młodsza od niego o 23 lata!

Ostatnio pojawiły się informacje o rozwodzie Maciej Orłosia. Dziennikarz zakończył małżeństwo po 26 latach. Teraz ma już nową wybrankę. Jest nią prezenterka młodsza od Orłosia o 23 lata.

Koniec małżeństwa

Maciej Orłoś z Joanną Twardowską tworzył małżeństwo aż przez 26 lat. Jednak niedawno para wzięła rozwód. Ponoć decyzja o zakończeniu wieloletniego małżeństwa była wspólną decyzją już byłych małżonków. Maciej Orłoś kilka miesięcy temu wyprowadził się od żony.

Nowa wybranka

Jednak Maciej Orłoś już nie mieszka sam. Jak donosi Rewia 61-letni dziennikarz zamieszkał z nową ukochaną. Jest nią prezenterka-Paulina Koziejowska. Nowa ukochana dziennikarza jest od niego młodsza o 23 lata. Orłoś poznał nową ukochaną na jednej z branżowych imprez. Ponoć od razu między nimi zaiskrzyło. Kilka dni temu umówili się na spotkania i tak zaczęła się ta znajomość. Zakochali się w sobie, a  miesiąc temu Orłoś wprowadził się do nowej dziewczyny.

Facebook/ Paulina Koziejowska

Kobieta po przejściach

Koziejowska pracowała w Superstacji i Esce TV. Aktualnie można ją oglądać na kanale Red Carpet Polska. Kilka lat temu kobieta była związana z 62-letnim Jackiem Borkowskim. Mierzyła się też z ogromną stratą w życiu osobistym. Zmarł jej narzeczony, co bardzo przeżyła. Jak wówczas mówiła z tragedią pozwoliła uporać się jej praca. Koziejowska pracowała od 12 do 24 godzin na dobę. W rozmowie z Plejadą opowiadała:

Każdy odreagowuje stratę bliskiego człowieka inaczej: Jedni wyjeżdżają na długi urlop, zaczynają się bawić, a dla kogoś innego ukojeniem jest praca. Nie jest to dla mnie łatwy czas, ale jeżeli chodzi o życie zawodowe to nie mogę narzekać.

Źródło: wp.pl

Zdjęcie: Facebook/ Maciej Orłoś

Facebook/ Paulina Koziejowska

Komentarze