Magda Gessler doznała PARALIŻU! Internauci zarzucają jej NADMIERNE POWIĘKSZANIE UST!

Magda Gessler postanowiła zamknąć usta internautom, którzy zarzucają jej powiększanie ust. Restauratorka zamieściła wpis i zdjęcie, które pokazują, że gwiazda TVN przeszła paraliż nerwu a nie zabiegi medycyny estetycznej.

Atak internautów

Magda Gessler mierzy się z hejtem internautów, którzy nie szczędzą jej złośliwych i przykrych komentarzy odnośnie wyglądu ust restauratorki. Zarzucają nadmierne powiększenie ust. Piszą:

Pszczoła cię ugryzła w usta?

Co się Pani stało?

Magda Gessler miała już dość złośliwych komentarzy. Bolały ją uwagi hejterów. Gessler napisała w swoich mediach społecznościowych:

Koniec z fałszem i atakami na mnie(…) Moje usta. A dla Was- dzióbek, krzywe, za blade, za czerwone, za duże, niesymetryczne, zrobione, za małe, ciągle nieakceptowane! Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę! Apeluję! Kto chce hejtować- do widzenia!

Paraliż nerwu

Magda Gessler postanowiła wyjaśnić dlaczego jej usta wyglądają inaczej niż dawniej. Przyczyną jest problem zdrowotny, a nie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gwiazda TVN wyjaśniała:

Usta są moje…Przeszłam paraliż nerwu…wasze okrucieństwo boli…Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują, nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej. Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu

Źródło: Facebook/ Magda Gessler

Zdjęcie: Facebook/ Magda Gessler

 

Komentarze