Magda Gessler ujawniła TAJEMNICĘ! Teraz ma ZAKAZ wstępu do restauracji

Magda Gessler znana jest z programu „Kuchenne Rewolucje” i „Master Chef”. Słynie z ciętego języka i częstej krytyki, szczególnie w związku z przygotowywanymi przez kucharzy posiłkami.

Magda Gessler często daje popalić uczestnikom programu „Kuchenne Rewolucje”. Jednak tym razem skupiła się na swoim byłym partnerze, Piotrze Adamczyku. Ich romans niedawno wyszedł na jaw i wywołał spory skandal. Kilkumiesięczny związek Magdy Gessler z o 20 lat młodszym mężczyzną zaskoczył wielu jej fanów.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wnuczka nagrała co BABCIA robiła jej w domu! PRZEMOC nie do pojęcia (VIDEO)

 

Piotr Adamczyk to bardzo znany aktor, który grał m.in. w komediach „Och, Karol”, „Narzeczony na niby”, „Listy do M.”, a także w innych filmach, np. „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Bitwa pod Wiedniem”, „Tajemnica Westerplatte”.

 

Aktor nie ujawnił swojego związku z Magdą Gessler. Natomiast ona otwarcie wyjawia prawdę. Restauratorka uważa, że Piotr Adamczyk był przewrażliwiony na swoim punkcie i wstydzi się związku z nią. Możliwe, że to dlatego gwiazdy romansowały zagranicą, aby nie robić skandalu.

 

Mimo, że Gessler i Adamczyk się rozstali, to restauratorka zainspirowała aktora to otworzenia swojego biznesu. Adamczyk założył własną restaurację i zakazał wstępu Magdzie Gessler.

 

Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają.

 

– wyznaje Magda Gessler.

 

CZYTAJ TAKŻE: ODWOŁANO zawody narciarskie w Oslo! ZAGROŻENIE było nie do powstrzymania (VIDEO)

 

Źródło: lelum.pl / foto Instagram.com magda_gesslerofficial, piotradamczykactor

Komentarze