Magdzie Boczarskiej niemal wypadł biust! Tak ubrała się na premierę! [FOTO]

Magdalena Boczarska gra główną rolę kobiecą w filmie „Heaven in Hell”. Na premierze obrazu pojawiła się w bardzo odważnej, a wręcz ryzykownej kreacji!

„Heaven in Hell” to film poruszający temat różnicy wieku. Z tym że tutaj, to kobieta jest znacznie starsza od mężczyzny. Jak czytamy w opisie produkcji:

 

W „Heaven in Hell” Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. (…)

 

Kiedy głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują trudne wybory kochanków z „Heaven in Hell”. Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Czy odważą się skoczyć w nieznane?*

 

Wczoraj odbyła się premiera filmu, który dziś (10 lutego 2023) wchodzi do kin. Podczas pokazu Magda Boczarska pokazała się w sukni bez stanika.

 

https://www.instagram.com/magda_boczarska/

 

Kreacja pochodziła z kolekcji Christopher Esber. Sukienka była czarna, długa i wąska, ale uwagę przykuwał dekolt, który – dosłownie – sięgał pępka. W opisie sukienki nie podano, jak dekolt trzyma się „w ryzach” oraz, jak utrzymywany jest biust. Mamy jednak wrażenie, że momentami robiło się niebezpiecznie, co widać na zdjęciu z Januszem Chabiorem. Trzeba jednak przyznać, że Magda Boczarska świetnie wyglądała w tej – kosztującej €671,95 (około 3200 zł.) – kreacji.

 

Poniżej zdjęcia oraz zwiastun filmu „Heaven in Hell”.

 

>>>Aktorka żegna się z „Barwami Szczęścia”! W serialu grała od 15 lat.

 

https://www.instagram.com/magda_boczarska/

 

https://www.instagram.com/magda_boczarska/

 

https://www.instagram.com/magda_boczarska/

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

 

 

*cyt. filmweb

Komentarze