Małgorzata Rozenek miała wypadek! „Ból tak potwornie narasta”

Trwają zdjęcia do najnowszego programu Małgorzaty Rozenek pt. „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. I właśnie podczas przygotowań do jednego z odcinków, celebrytka miała wypadek.

Małgorzata Rozenek trafiła do szpitala, a jej dalszy udział w programie stoi pod znakiem zapytania. Co się stało i jaki jest stan zdrowia celebrytki?

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

„Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” to program oparty na rzucaniu wyzwań o charakterze sportowym. W programie Rozenek-Majdan ma cztery tygodnie na przygotowanie się do każdego z nich. Jak podawała wcześniej, wyzwania polegają na przykład na morsowaniu czy chodzeniu po ścianach budynków.

 

W ostatnim czasie 45-latka trenowała biathlon (narciarstwo biegowe połączone ze strzelaniem) w Dusznikach-Zdroju. Już po przyjeździe relacjonowała, że warunki są bardzo złe. Padał deszcz, a trasy narciarskie były oblodzone. Mimo to celebrytka nie zrezygnowała z treningu.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Małgorzata Rozenek miała wypadek

Niestety na trasie wiele razy upadała, a jeden z upadków okazał się feralny w skutkach.

 

Upadałam o jeden raz za dużo… Ja nie mam po prostu talentu do sportów zimowych…

…tak mi strzeliło w lewej nodze, a minęło trzy czy cztery od tego czasu, ból tak potwornie narasta, że nie jestem w stanie chodzić, siedzieć… najgorzej siadanie i wstawanie.

– mówiła jadąc do szpitala.

 

W szpitalu okazało się, że noga nie jest złamana. Jednak przez kilka dni celebrytka miała nogę w gipsie. Teraz wraca do Warszawy, gdzie ma umówioną wizytę lekarską u specjalisty.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Małgorzata Rozenek jest bardzo przybita swoim wypadkiem. Poza biathlonem, od dwóch miesięcy intensywnie przygotowywała się także do triatlonu (pływanie, rower, bieganie). Teraz zaś nie wie, co będzie dalej z jej programem oraz z codziennym życiem. Chociażby z tym, że nie może chodzić po schodach, a w swoim domu ma schody…

 

Dawid Kwiatkowski zdradził swoje plany. To już EMERYT?

 

Komentarze