Manuela z „Big Brothera” idzie w POLITYKĘ! Zgadnij, z którą partią się związała?

Manuela Michalak znana jest Polakom z pierwszej edycji „Big Brothera”. Widzowie zapamiętali ją jako wesołą i sympatyczną osobę. Teraz gwiazda „Big Brothera” idzie w politykę.

 

Żadnej pracy się nie boi

Manuela Michalak zdobyła ogromną popularność wśród widzów jako uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu „Big Brother”. Popularny program został wyemitowany na antenie stacji TVN w 2001 r. Michalak w reality show zajęła drugie miejsce. Program wygrał Janusz Dzięcioł. Manuela Michalak dała się poznać jako zawsze pogodna i uśmiechnięta kobieta. Swoim sposobem bycia zjednywała sobie sympatię widzów. Po programie chwytała się różnych zajęć. Grała epizody w filmach Jerzego Gruzy, współprowadziła „Maraton uśmiechu” i zajmowała się fryzjerstwem. Michalak angażuje się też w działania fundacji „Superbohaterowie”, która przeciwdziała przemocy domowej.

 

Polityka na bazarze

Jak donosi Super Express- Manuela Michalak zainteresowała się polityką. Ostatnio brała udział w konferencji, którą zorganizowała Magdalena Sroka- prezes Porozumienia. Na jednym z poznańskich bazarów Sroka i Michalak rozprawiały o drożyźnie, która trapi Polaków. Magdalena Sroka podkreślała, że ceny warzyw i owoców są wręcz kosmiczne i dla wielu Polaków takie zakupy niemożliwe ze względu na wysokie koszty. Manuela Michalak dzielnie towarzyszyła Magdalenie Sroce na poznańskim bazarze. Czy gwiazda „Big Brothera” zechce kandydować do Sejmu? Zapewne jej otwartość i uśmiech spodobają się wyborcom. Michalak nie byłaby pierwszą uczestniczką popularnego reality show, która zajęła się polityką. Wcześniej posłem z ramienia PO został nieżyjący już Janusz Dzięcioł oraz Sebastian Florek z listy SLD. Czy oddalibyście głos na Manuelę Michalak? Sprawdziłaby się w polityce?

 

Twitter/ Stan Bukowiec

 

 

Zdjęcia: Twitter/ Stan Bukowiec

Facebook/ Manuela Michalak

Komentarze