Maria SADOWSKA przełamuje stereotypy! Zamieściła VIDEO, na którym…

Maria Sadowska właśnie udowodniła, że nie przejmuje się zdaniem innych. Chodzi o jej filmik z Dominikany.

Maria Sadowska znana wcześniej jako Marysia Sadowska – jedna z dziewcząt występujących w „Tęczowy Music Box”. Był to program TVP1 emitowany w latach 90. To tam swoją karierę rozpoczynała, obecnie już 43-letnia Marysia (ur. 27 czerwca 1976), która później zaczęła występować jako Maria.

Od muzyki do filmu i z powrotem

Kariera Marii Sadowskiej jest bardzo interesująca i wielotorowa. Przez wiele lat znaliśmy ją jako wokalistkę, jednak Maria z wykształcenia jest reżyserem.

Zasłynęła filmem będącym biografią seksuolożki z czasów PRL – Michaliny Wisłockiej pt. „Sztukę kochania”. Jednocześnie Sadowska była też jurorką i trenerem wokalnym w programie „The Voice of Poland”. Tak więc jej kariera muzyczna i filmowa stale się przeplatają.

Dziewczyny z Dubaju

Podobnie jest z projektem filmu pt. „Dziewczyny z Dubaju” , na podstawie książki o tym samym tytule, autorstwa Piotra Krysiaka. Jak mówi Sadowska w rozmowie we Wprost:

„Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka, który obnażył kulisy wyjazdów młodych Polek w charakterze luksusowych kobiet do towarzystwa arabskich szejków. Autor ostro skrytykował dziewczyny. Mam inną ocenę tych zdarzeń. Chcę uniknąć oceniającego spojrzenia. Nie chcę patrzeć na nie z góry. Próbuję zrozumieć ich motywację.”

Co ciekawe producentami filmu będą Emil Stępień i… Doda(!), która właśnie prowadzi castingi do tego filmu.

Sadowska nie ma wstydu

Podczas gdy Doda przesłuchuje kandydatki do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, Maria Sadowska poleciała na Dominikanę.

Na instagramie reżyserka publikuje zdjęcia i filmiki z wakacji. Jeden z nich budzi nie tylko sympatię, ale też pewne zdziwienie (video poniżej). Na nagraniu widzimy Sadowską która na plaży gra na prawdopodobnie ukuele i integruje się z innymi plażowiczami, co jest bardzo miłe.

Uwagę jednak zwraca też bardzo skąpe bikini Marii oraz jej pełna, kobieca figura. W czasach, gdy w social mediach wszystko musi być wystylizowane i idealne, to video jest jak powiew normalności i świeżości. A sama Sadowska pokazuje, że nie wstydzi się swojego ciała i jest z niego zadowolona. Brawo!

Czytaj też: Małgorzata ROZENEK ma ich w NOSIE! Znowu pokazała się w…

Sadowska
Maria z tubylcami – https://www.instagram.com/mariasadowska/

Jak widać też odchudzanie nie zawsze popłaca o czym przekonała się dziennikarka Polsatu. Po tym, jak schudła, jej fani…>>>CZYTAJ DALEJ

 

fot. https://www.instagram.com/mariasadowska/

Komentarze