Jej córka zrobiła sobie bardzo głupie selfie. Dzięki karze, którą wymyśliła nazwali ją matką roku!

sprzątanie karą za selfie

Wychowanie dzieci w dzisiejszych czasach to sprawa naprawdę bardzo trudna. Ogrom bodźców i złych wzorców może przytłoczyć nawet najrozsądniejsze dziecko. A co dopiero ma powiedzieć rodzic, który zagoniony przez pracę i nawał obowiązków nie ma czasu dla dziecka? Dlatego przykład tej mamy, która wymyśliła ciekawą karę za selfie, stał się prawdziwym wzorem dla internautów. 

31-letnia Samantha Coughlan ma 14-letnią córkę. Jej latorośl, jak każda nastolatka, uwielbia selfie i media społecznościowe. W miniony poniedziałek opublikowała na swoim facebooku selfie wykonane na używanych torach tramwajowych! Gdy Samantha to zobaczyła, postanowiła dać jej nauczkę!

 

Byłam taka rozczarowana, kiedy zobaczyłam ten post. Naprawdę się wstydziłam. Powiedziałam jej, że naraziła na niebezpieczeństwo zarówno kierowców i pasażerów tramwajów, jak i siebie

– wyjaśniła Samantha mediom, do których dotarła ta historia.

 

Aby wbić córce do głowy, co wolno, a czego nie wolno, kobieta wymyśliła bardzo specyficzną karę…

 

31-latka nie chciała karać córki dla samej kary, ale żeby wynikło z niej coś pożytecznego dla lokalnej społeczności i dla nich samych. Dlatego postanowiła, że jej córka wysprząta całą swoją trasę ze szkoły do domu. Odcinki chodników, którymi uczniowie wracają do domów są zazwyczaj bardzo zaśmiecone.

 

ZOBACZ TEŻ: DRAMAT aktorów i fanów serialu Rodzinka.pl! Decyzja TVP rozdziera serce – aktorzy nie kryli łez

 

Jakby tego było mało, w dzień wyznaczony na odbycie kary padał deszcz. 14-latka miała więc dodatkowe utrudnienie. Ale jak przyznaje jej mama, dała sobie radę wyśmienicie, a po wszystkim była bardzo dumna z wykonanej pracy. Zebrała aż trzy worki śmieci. A co najważniejsze – zrozumiała, żeby następnym razem nie robić sobie zdjęć w miejscach niebezpiecznych.

 

ZOBACZ TEŻ: Robił z bezdomnych i prostytutek PRZETWORY. Historia tego mordercy budzi grozę do dziś

 

Choć przewinienie wydaje się błahe, to praktyka pokazuje, że ludzie z powodu selfie potrafią w bardzo głupi sposób tracić życie. Dlatego lepiej dmuchać na zimne i nie dopuścić do czegoś takiego, niż potem żałować!

 

o2.pl. foto: zdjęcie ilustracyjne. screenshot youtubeKomentarze