Teresa z „Rolnik szuka żony” związała się z kandydatem Kamili ! Pasują do siebie ?

Teresa był kandydatką rolnika Stanisława. Kobieta szybko zyskała sympatię widzów, ale nie zdobyła serca rolnika. Teraz związała się z innym uczestnikiem popularnego show.

W oczekiwaniu na uczucie

Teresa była jedną z trzech kandydatek rolnika Stanisława. Kobieta, która pochodzi z Podkarpacia szybko zdobyła sympatię widzów popularnego show, które jest emitowane na antenie TVP. Niestety dziewczyna nie przypadła do gustu Stanisławowi, o którego względy się starała. Rolnik nie wybrał żadnej ze swoich trzech kandydatek. Jednak Teresa nie żałowała udziału w programie telewizyjnym. Wręcz przeciwnie. Kobieta bardzo dobrze wspominała pobyt u Stanisława. W mediach społecznościowych pisała, że nawiązała wspaniałe przyjaźnie i ma dobre wspomnienia.

Teresa i Adam?

Serwis Pomponik informuje, że sympatyczna dziewczyna znalazła jednak miłość w telewizyjnym show. Teresa spotyka się z Adamem. Mężczyzna był jednym z kandydatów Kamili i został nawet przez rolniczkę wybrany jako ten jedyny. Relacja ta nie udała się. Zabrakło komunikacji i spotkań. Natomiast Teresa i Adam nie ogłosili jeszcze oficjalnie co ich łączy. Pomponik donosi:

Okazuje się, że Adam i Teresa „dogadali się” jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników programu oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, obejmowali i całowali. Wszyscy byli tym zachwyceni, tylko Kamila nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.

Czy kibicujecie Teresie i Adamowi ? Pasują do siebie ?

Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

 Komentarze