To musi być MIŁOŚĆ! Julia WIENIAWA w SŁODKIM filmiku z… (VIDEO)

Miłość i czułość bije z nagrania, jakie opublikowała Julia Wieniawa.

Filmik pochodzi z Bali (Indonezja) i zapewne jest to miejsce na prawdziwą miłość. Nagranie bowiem powstało w Monkey Forest Ubud:

 

„Małpi Las Ubud leży w wiosce Padangtegal, która jest jego właścicielem. Mieszkańcy wioski postrzegają Małpi Las jako ważny ośrodek duchowy, gospodarczy, edukacyjny i centrum konserwatorskie dla wioski. Można tu zobaczyć wiele interesujących miejsc. Poza około 700 małpami na 12,5 ha lasu można zobaczyć 186 gatunków drzew, dzięki czemu można uzyskać mnóstwo świeżego powietrza.” /monkeyforestubud.com/

 

Julia Wieniawa zamieściła kilka zdjęć z małpką, a także uroczy filmik, na którym zwierzątko czuli się do aktorki. Na nagraniu słyszymy:

„Dzień dobry, pozdrawiam z Bali z moją nową koleżanką (…) patrzcie jaka przepiękna (…) ona mnie polubiła, ona mnie nie ugryzie (…) miłość na maksa”

 

 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

„Konieczne musisz ją zabrać ze sobą!😂💗”

„Jakie urocze zdjęcia! 🐒😍💞”

„Ale piękna 💕 Ta małpka jest urocza🐒”

 

Były też głosy troski, co do losu małpek:

„Małpki są atrakcją turystyczną, czy to jest to jakaś instytucja, która pomaga tym zwierzętom i może zostaną kiedyś uwolnione??? Jest wiele miejsc, w których małpki są dla turystów, a nocami są przywiązywane lub zamykane bez jedzenia, bo są czyjąś „własnością”, a w dzień turyści za to płacą i sobie strzelają zdjęcia…”

Julia jednak odpisała:

„to jest las z milionem małpek. Są na wolności ;)”

 

Trzeba przyznać, że filmik Wieniawy z małpką jest naprawdę słodki – to musi być miłość!

Zobacz też: CHODAKOWSKA pokazała swoją LODÓWKĘ! Jej ZAWARTOŚĆ szokuje! [FOTO]

 

fot. instagram.com/juliawieniawa

Komentarze