Toruń: Jechał BMW z zawrotną prędkością! Nie uwierzysz ile miał na liczniku!

Policjanci niejednokrotnie apelują do kierowców o zachowanie rozsądku i zdjęcie nogi z gazu. Apele jednak nie docierają do wszystkich o czym świadczy przypadek pirata drogowego, który został namierzony przed toruńską drogówkę. Mężczyzna pędził autostradą z zawrotną prędkością, a na liczniku jego BMW było prawie 200 km/h!

Kierowca BMW, którego złapano na autostradzie pod Toruniem słono zapłaci za jazdę z nadmierną prędkością. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów drogówki z grupy „SPEED”, która została powołana do łapania piratów drogowych w lipcu ubiegłego roku. W walce z kierowcami łamiącymi przepisy drogowe wykorzystywane są radiowozy nieoznakowane wyposażone w wideorejestratory i oznakowane pojazdy z laserowymi miernikami prędkości. Kierujący BMW jadący z zawrotną prędkością został wychwycony przez kamerę wideorejestratora, a na liczniku jego BMW było 197 km/h!

 

ZOBACZ:Kobieta sprzątała ulicę gdy nadjechał pirat. Tylko cud mógł ją uratować [VIDEO]

 

Mężczyzna szalejący BMW w okolicach Torunia został złapany w miniony weekend. Kierowca pędził autostradą z prędkością 197 km/h, gdzie na tym odcinku obowiązuje ograniczenie do 140 km/h. Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 500 złotych i dziesięcioma punktami karnymi. Funkcjonariusze mają nadzieję, że takie akcje ostudzą zapędy niektórych kierowców i zmuszą ich do przestrzegania prędkości i przepisów na drogach. Niejednokrotnie mówi się, że nadmierna prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych, jednak jak widać nie wszyscy biorą sobie to do serca. Warto więc posłuchać apeli policji i w trosce o siebie i innych jeździć ostrożnie.

 

ZOBACZ TAKŻE:Zgłosił zaginięcie córki! Chciał by szybciej odnaleziono jego skradziony samochód!

 

źródła: se.pl, foto: youtube.com

 

 

 

Komentarze