Michał Szpak ocenia szanse Blanki na Eurowizji. Ależ ją podsumował!

W 2016 roku Michał Szpak reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Z piosenką „Color of Your Life” zajął wtedy 8. miejsce.

Teraz Michał Szpak został poproszony o ocenę szans Blanki Stajkow na Eurowizji, która odbędzie się w maju 2023 r. w Liverpoolu.

 

https://www.instagram.com/michal_szpakofficial/; https://www.instagram.com/blikeblanka/

 

Przypomnijmy, że zwycięstwo Blanki Stajkow w krajowych eliminacjach wywołało ogromne oburzenie. Widzowie i internauci uważali, że głosowanie było ustawione, a ich zdaniem wygrać powinien Jann.

 

Blanka jednak – pomimo nawoływań internautów – nie oddała zwycięstwa. Zapewniła za to, że „da z siebie wszystko”. A jak jej szanse ocenia dawny uczestnik konkursu Eurowizji?

 

W rozmowie z Jastrząb Post, Szpak był bardzo dyplomatyczny:

 

Niech wykona to, co robi najlepiej jak potrafi. Myślę, że wszyscy za nią trzymają kciuki, pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło. Niech leci jak najwyżej. Ja jej życzę, żeby zdobyła nawet pierwsze miejsce, jeśli jest taka możliwość*

– stwierdził.

 

Natomiast słowa Michała Szpaka wypowiedziane w wywiadzie dla Plejady, mówią już więcej o jego ocenie polskiej reprezentantki. Z tej wypowiedzi wynika bowiem, że Blanka nie ma ani charyzmy, ani głosu, ani nie potrafi tańczyć:

 

Będzie dużo pracy. […] Mam nadzieję, że ktoś lepiej przemyśli kwestię tego, co wydarzy się na scenie. To jest ogromna scena i tam naprawdę musi się dziać. Albo ktoś musi posiadać charyzmę, albo ktoś musi posiadać głos, albo ktoś musi potrafić tańczyć**

– podsumował Blankę Michał Szpak.

 

A jak Wy oceniacie możliwości Blanki? Ma szansę wygrać Eurowizję?

 

>>>ZWYMIOTOWAŁA, gdy usłyszała wieści. Edyta HERBUŚ straciła setki TYSIĘCY złotych!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ARCM1TjaoQA

 

 

 

 

*cyt. Jastrząb Post

**cyt. Onet

 

Komentarze