Michał Żebrowski ukrywał to prawie rok. Teraz ujawnił tajemnicę swojej córki!

Michał Żebrowski (50 l.) i Aleksandra Adamczyk – Żebrowska małżeństwem są od 2009 roku.

Para ma czwórkę dzieci, trzech synów: Franciszka (ur. 2010), Henryka (ur. 2013) i Feliksa (ur. 6 sierpnia 2020) i córkę, która urodziła się 30 lipca 2022 roku. Dwaj starsi synowie w ogóle nie pojawiają się w social mediach. Natomiast Feliks jest częstym bohaterem zabawnych postów Aleksandry. Żebrowska jednak stara się nie pokazywać jego twarzy. Co do córki, ostrożność rodziców poszła jeszcze dalej.

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

Gdy w lipcu 2022 r. na świat przyszło kolejne dziecko Żebrowskich, wiadomo było tylko tyle, że jest to dziewczynka.

Także i najmłodsza pociecha pojawia się na instagramie, jednak rodzice postanowili w tajemnicy zachować jej imię. Nie podawali go ani w postach w social mediach ani w trakcie udzielanych wywiadów.

 

Dopiero teraz Michał Żebrowski zdradził, jak córka ma na imię. Zrobił to w programie „Monika Olejnik. Otwarcie”. To tam stwierdził, że do grona dzieci należy także jego teatr i wymienił po kolei wszystkie swoje pociechy:

 

Wymienię po kolei: Franek, Henio, Feliks, Łucja. Niech padnie to imię wreszcie. No i Teatr 6.piętro

– powiedział.

 

Tym samym ujawnił, że jego córka ma na imię Łucja. W 2022 roku było to popularne imię i nadano je 1862 dziewczynkom. W pierwszej trójce zaś znalazła się Zofia (5714), Zuzanna (5558), Hanna ( 5261).

 

źródło: glamour

 

Komentarze