Mikołaj Roznerski już TEGO nie kryje. Pokazał się z piekną blondynką!

Mikołaj Roznerski wkrótce skończy 40 lat (urodził się 6 grudnia 1983 roku) od dłuższego czasu jest singlem. Wcześniej aktor związany był z Martą Juras, z którą ma syna Antoniego (ur. 2011). Później parę tworzył z Adrianą Kalską.

Gdy Roznerski i Kalska rozstali się w 2021 roku, wiele osób wierzyło w to, że wrócą do siebie – w końcu parę tworzyli też zawodowo, w serialu „M jak Miłość”. Tak się jednak nie stało, a nazwisko Mikołaja łączono z różnymi kobietami, między innymi Alicją Bachleda-Curuś czy Anną Głogowską.

Żadna z tych plotek nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości. Tymczasem aktor opublikował zdjęcie, na którym czule przytula pewną blondynkę.

 

https://www.instagram.com/mroznerski/

 

Mikołaj Roznerski i Magdalena Lamparska najpierw pojawili się razem w produkcji „Porady na Zdrady” z 2017 roku. Później grali w filmie „Poskromienie złośnicy” z 2022 roku. Wtedy Lamparska stwierdziła:

 

Z Mikołajem spotykamy się ponownie po latach, na planie filmowym (…) byliśmy zaskoczeni, że nas sparowano, ale widocznie bardzo dobrze nam się pracuje i na ekranie ta relacja dobrze wychodzi. Ja uwielbiam pracować z Mikołajem (…) Spotykamy się po latach (…) i to było cudowne spotkanie.

– zachwycała się aktorka.

 

Jak się okazuje, właśnie kręcona jest kontynuacja tego filmu czyli „Poskromienie Złośnicy 2”. To właśnie z tej okazji Mikołaj opublikował zdjęcie z Magdaleną.

Przypomnijmy też, że Lamparska jest już „zajęta”, bo od 2019 roku jest żoną Bartka Osumka, z którym ma dwójkę dzieci Tymoteusza (ur. 2017) i Milę Magdalenę (ur. 2022).

Tak więc Roznerski i Lamparska parą są jedynie w filmie, a aktor prawdopodobnie nadal jest „wolny”.

 

Krzysztof Skiba już po ślubie. Zobacz ZDJĘCIA!

 

https://www.instagram.com/mroznerski/

 

https://www.instagram.com/mroznerski/

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Komentarze