NAMIĘTNOŚĆ mają we krwi! 4 ZNAKI ZODIAKU, które są najlepsze w łóżku!

Przedstawiamy znaki zodiaku, które wyróżniają się niebywałym temperamentem w łóżku. Poznaj osoby, które namiętność mają we krwi.

Astrolodzy uważają, że seksualny apetyt jest uzależniony od układu planetarnego. Dla tych znaków zodiaku seks w życiu jest bardzo ważny i przywiązują do niego znaczną uwagę. 

 

Oto znaki zodiaku, które są najlepsze w łóżku. Z nimi z pewnością nie grozi nuda!

 

Strzelec. Jest zawsze otwarty na wszelkie eksperymenty w sypialni, a nowe doświadczenia dodają mu przypływu energii i sił witalnych. Ten znak zodiaku uwielbia aktywność seksualną.

 

Byk. Byki dosłownie celebrują miłość. Uwielbiają dotyk, przytulanie i pocałunki. Bycie z drugą osobą daje im wiele satysfakcji oraz przyjemności. Potrafią się bardzo hojnie odwdzięczyć za okazaną im czułość i zrobią wszystko żeby zadowolić swojego partnera. Seks z bykiem potrafi być naprawdę dziki.

 

Baran. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, to Baran jest znakiem namiętnym i impulsywnym. Seks stanowi dla niego ważną częścią życia i napędza go do działania. Podczas miłosnych uniesień często kierują się jednak intuicją.

 

Najbardziej namiętnym ze wszystkich znaków zodiaku jest Skorpion. Lubi prowokować i wykorzystywać swój magnetyzm. Skorpiony mają w sobie ogromne pokłady seksualnej energii. Lubią uwodzić, a ich fantazje erotyczne niejednego by zaskoczyły! Seks jest dla nich przeżyciem zarówno fizycznym, jak i duchowym. 

 

 

ZOBACZ TEŻ:W pęcherzu moczowym kobiety gromadził się ALKOHOL. To pierwszy taki przypadek, który…

 

 

Źródło:elle.pl/pixabay

Komentarze