Wiadomo KTO poprowadzi „Nasz Nowy Dom”. Widzowie szczerze JEJ współczują!

„Nasz Nowy Dom” to program emitowany stacji Polsat od jesieni 2013 roku. Od samego początku jego gospodynią była Katarzyna Dowbor.

Kilka dni temu jednak prowadząca została zwolniona. Dla Katarzyny Dowbor było to tym bardziej przykre, że stało się w dziesięciolecie programu. Wygląda jednak na to, że zmiany personalne były już dawno zaplanowane, bo dziś Polsat podał nazwisko nowej prowadzącej.

 

https://www.facebook.com/NaszNowyDom/?ref=page_internal&locale=pl_PL

 

Gospodynią programu „Nasz Nowy Dom” została aktorka Elżbieta Romanowska (39 l.). Do tej pory oglądaliśmy ją w serialach takich jak „Ranczo”, „W rytmie serca”, „Brzydula”, czy „Pierwsza Miłość”. Teraz ma zastąpić Katarzynę Dowbor:

 

@elaromanowska nową prowadzącą programu @nasznowydom! 🔥🏠 Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu 😍 Nie możemy się doczekać!

 

Aktorka Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu 🎬 Grała miedzy innymi w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „W rytmie serca” a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go „Swaci”. Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów „Tańca z Gwiazdami” oraz 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

– podano w komunikacie.

 

Tymczasem widzowie szczerze jej współczują. Piszą o tym, że trudno będzie zmierzyć z legendą jej poprzedniczki:

 

Nic nie mam do pani Romanowskiej ale NND bez pani Kasi Dowbor to już nie będzie to, przykro 😢

 

I po co ta zmiana? Nowym dyrektorem jest chyba Niszczak a nie miszczak bo niszczy Polsat jak tvn. Dno!

 

Kpina. Nie mam nic do Pani E. Romanowskiej, fajna kobita, ale wymienienie Pani Dowbor na Panią Romanowską, to jakiś żart.

 

Szkoda mi tej nowej prowadzącej bo bedzie na nią duzy hejt a tak napraede to nie jest jej wina tylko P.Miszczaka który psuje Polsat

– pisali.

 

Sama Ela Romanowska na swoim profilu nie dodała żadnej informacji na temat swojego angażu.

 

https://www.instagram.com/polsatofficial/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Komentarze