NIEPOKOJĄCE wieści o Adamie Małyszu! NIC tego nie zapowiadało!

Doszły do nas niepokojące wieści o Adamie Małyszu! Absolutnie nic tego nie zapowiadało! Co dzieje się w rodzinie znanego byłego skoczka?

Adam Małysz po zakończeniu kariery sportowej otworzył kilka projektów biznesowych. Razem z żoną zajęli się m.in. branżą turystyczną. Teraz pojawiły się bardzo niepokojące informacje na temat działań małżeństwa! O co chodzi?

Zobacz także: PIT 2021. Pojawiły się ważne daty! Lepiej zapamiętaj

Fot. Pixabay

Adam Małysz i Izabela Małysz przeżywają trudne chwile. Myśleli, że ich biznes wypali, a tu… klapa! Ich apartamenty miały być źródłem dochodu na wiele lat. Życie napisało jednak inny scenariusz.

Ta decyzja była dla Małyszów niezwykle trudna. Musieli jednak ją podjąć. Nie było już innego wyboru. Na pewno zrobili to z ciężkim sercem.

Dom Małyszów wyróżniał się swoją okazałością. Można go było wynająć i cieszyć się pięknymi widokami!

Z informacji opublikowanych na popularnych portalach noclegowych wynika, że apartamenty Małyszów są zamknięte na stałe! Nie da się już ich wynająć! To prawdopodobnie koniec tego biznesu!

Może po pandemii Małyszowie wznowią interes. To był dla nich na pewno spory zastrzyk gotówki. Będą musieli, jak wszyscy Polacy, chwilowo zacisnąć pasa.

Na pewno jeszcze przyjdą lepsze czasy. Trzeba tylko poczekać. Jeszcze będzie dobrze!

Zobacz także: Cleo ogłosiła fanom RADOSNĄ wiadomość! Wszyscy na TO czekali!

Fot. Pixabay
Źródło: se.plKomentarze