Nowy program rządu dla seniorów! Są GIGANTYCZNE pieniądze!

Będzie nowy program rządu dla seniorów. Przewidziano na niego gigantyczne pieniądze.

Rząd nie zwalnia tempa. Rusza nowy program wparcia dla osób starszych! Kto dostanie gigantyczną kasę? Komu pomogą, a komu nie? Jak otrzymać pieniądze? Co trzeba zrobić?

– Mam wielką przyjemność ogłosić start konkursu ofert do programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021–2025 edycja 2021. To dofinansowanie do tworzenia nowych oraz prowadzenia już istniejących placówek. Do wzięcia jest 60 mln zł – powiedziała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

W poprzednim roku funkcjonował program „Senior+”. Cieszył się on sporą popularnością. Dlatego teraz powstał długofalowy program do roku 2025.

Zobacz także: Będą DUŻE zmiany dla kierowców! To prawdziwa REWOLUCJA!

Fot. Pixabay

Moduł 1 to jednorazowe wsparcie finansowe na stworzenie lub przebudowę ośrodka. Moduł 2 zapewnia funkcjonowanie istniejących ośrodków wsparcia. Chodzi dofinansowanie ich bieżącej działalności. Oferty można składać do 24 marca 2021 r.

Wyniki konkursu pojawią się na stronach internetowych Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej do 30 kwietnia 2021 r.

– W konkursie ogłoszonym w ramach programu „Senior+” edycja 2021 należy złożyć ofertę w wersji elektronicznej wypełnioną w Generatorze Ofert. Złożoną w generatorze ofertę, która otrzymała w systemie unikalny numer, należy wydrukować z generatora ofert, podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do reprezentowania jednostki samorządu terytorialnego i – kontrasygnowaną przez skarbnika, wraz z wymaganymi załącznikami – przesłać w wersji elektronicznej do właściwego Urzędu Wojewódzkiego – tłumaczy MRiPS.

Ofertę trzeba wysłać przez system ePUAP.

Zobacz także: Padł REKORD ciepła! Pogoda ZWARIOWAŁA?!

Fot. Pixabay

Źródło: MRiPS

Komentarze