OSTATNIE słowa Królikowskiego. Aktor naprawdę to powiedział.

Ostatnie słowa aktora Pawła Królikowskiego w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wielu chwytają za serce.

Niewiele osób wie, jakie były ostatnie słowa Pawła Królikowskiego w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor czuł już niepokój?

„Twoja twarz brzmi znajomo” to piórkowemu program rozrywkowy Telewizji Polsat. W jury show od samego początku zasiadał aktor Paweł Królikowski. Oceny występów uczestników sprawiały mu niekrytą radość. Gwiazdor zawsze z pasją podchodził do swojej roli w programie. Jak informują media już na rok przed śmiercią aktor miał złe przeczucia. Królikowski w ostatnim odcinku nie wystąpił. To, co powiedział wielu szokuje.

„Twoja twarz brzmi znajomo” –  Paweł Królikowski nie wziął udziału w finałowym odcinku.

Ostatnie słowa aktora słyszało niewielu. Aktor mógł już przeczuwać zbliżające się trudne chwile i walkę o życie. Jego ostatnie słowa w programie brzmiały…

…-Moje zdrowie nie było okej. Musiałem coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona, mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć” – powiedział Paweł Królikowski w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Rola jurora w programie dawała Pawłowi Królikowskiemu wiele radości, a także poczucia spełnienia. Aktor wyczekiwał kolejnych nagrań, był pod wrażeniem wielu występów. Stan zdrowia nie pozwolił mu wziąć udziału w nagraniach finałowego odcinka.Komentarze