Pascal w ŻAŁOBIE! Ta śmierć to dla niego cios

Pascal Brodnicki stracił ukochanego ojca. Polsko-francuski kucharz opublikował w sieci wzruszający wpis, w którym podzielił się smutną informacją z fanami…

Kim jest Pascal Brodnicki?

Pascal Brodnicki to polsko-francuski kucharz, prezenter telewizyjny i autor książek kulinarnych. Sztuki kulinarnej uczył się we francuskich szkołach gastronomicznych. Pracował w wielu światowych restauracjach, m.in. Chelsea Hotel w Nowym Jorku i Les Pyrénées we Francji. Od wiosny 2004 roku do grudnia 2009 roku prowadził w TVN program kulinarny „Pascal: Po prostu gotuj!”. Mimo iż od jakiegoś czasu nie możemy go już zobaczyć w telewizji, kucharz od 2016 roku prowadzi na YouTubie własny kanał o gotowaniu.

Śmierć ojca

Pascal poinformował na swoim Facebooku o śmierci swojego taty. Jego wpis to prawdziwy wyciskacz łez.

„Utrata ojca oznacza utratę części siebie. Ktoś, kto zawsze tam był, na dobre lub na złe. Traci naszego najlepszego nauczyciela, który tak wiele nas nauczył. Traci naszego najlepszego przyjaciela.

Nie będzie to łatwe, ale skoro zawsze nauczyłeś mnie bycia silnym, dotrę tam. Dotrę tam, ponieważ wiem, że najbardziej pragniesz dla rodziny szczęścia. Zrobię to dla ciebie, aby cię uhonorować. Jak zawsze robiłeś dla mnie wszystko. Nigdy nie mógłbym prosić o lepszego ojca,

Dałeś mi z mamą wszystko, o co dziecko może prosić, a nawet więcej, co pozwoliło mi stać się tym, czym jestem dzisiaj i jestem z tego dumny.

Byłeś wspaniały i jestem dumny, że mogłem cię mieć za ojca, dziekuje za twoją życzliwość. Wszyscy bardzo tęsknią za tobą .

Byłeś niesamowitym człowiekiem, oddanym i dostępnym dla wszystkich. Ci którzy Cie znali będą mieć Cię w pamięci. Zawsze będziemy mieć pozytywne wspomnienia o tobie, o twoich żartach, podróżach, o twojej dobroci, hojności, twojej wielkiej duszy w ogóle.

Nauczyłeś mnie, że wszyscy ludzie – nawet z najbardziej skrajnymi opiniami – zasługują na wysłuchanie i że bez względu na naszą kulturę, nasze przekonania i pochodzenie wszyscy jesteśmy równi.

Kocham cię tato, będę trzymać cię blisko mnie, w moim sercu, jako przewodnika, a jednocześnie cenny przykład. Strasznie za tobą tęsknię .

Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze .

Pożegnanie. Kocham Cię”.

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Facebook, Instagram

Komentarze