Szokujący wyrok! Weronika Rosati nie może TEGO mówić!

Warszawski sąd wydał zaskakujący wyrok w sprawie Weroniki Rosati.

Były partner aktorki Robert Śmiegielski złożył zażalenie na wcześniejszy wyrok Sądu i teraz właśnie wydano postanowienie.

 

W marcu 2019 roku Weronika Rosati przyznała publicznie, że była ofiarą przemocy właśnie ze strony swojego partnera – zawodowo uznanego chirurga.

Z kolei rok temu bo w czerwcu 2019 aktorka cieszyła się, że całkowita opieka nad córeczką – Elizabeth została przyznana Rosati. I także miejsce zamieszkania dziewczynki jest przy matce >>>więcej na ten temat TUTAJ

 

Tymczasem teraz Sąd wydał zaskakujące postanowienie w sprawie Weroniki.

Otóż z uwagi na art. 23 Kodeksu Cywilnego „dobra osobiste człowieka pozostają pod ochroną prawa cywilnego”. A pan Śmigielski uważa, że jego dobra osobiste są naruszane przez to, że Weronika Rosati publicznie mówi i stosowanej przez niego przemocy.

 

W efekcie wydano postanowienie, że Rosati na czas trwania postępowania, nie może wypowiadać się na temat przemocy Śmigielskiego. Jak podaje Super Express:

 

Sąd w uzasadnieniu swej decyzji podał, że jej wypowiedzi wpływają na codzienne funkcjonowanie chirurga, w tym na jego życie osobiste, ale przede wszystkim na życie zawodowe.*

 

Postanowienie sądu zaskakuje. Bo jeśli mamy do czynienia z przestępstwem, a jest nim przemoc. To nie można tego zatajać.

 

Zobacz też: Wojewódzki wyśmiał Górniak. Internautka komentuje: „nieładnie się tak nabijać z kalek umysłowych…”

 

fot. https://www.instagram.com/weronikarosati/

*źródło/cyt – se.plKomentarze