Patryk Vega opowiedział, jak kręcono sceny łóżkowe! Antek robił to 10 razy bez Viagry (VIDEO 18+)

Patryk Vega to reżyser i scenarzysta. Autor takich produkcji jak Pitbull, Kobiety Mafii czy Służby Specjalne.

Obecnie Vega szykuje premierę nowego filmu pt. Pętla dotyczącego afery z udziałem sutenerów na Podkarpaciu. Jak reżyser mówił w Radiu Zet:

 

Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki, robiąc Carską Rewię.

 

Kobiety miały tam świadczyć usługi seksualne w całkowitej tajemnicy. Tymczasem wszystko było nagrywane, by później szantażować polityków, biznesmenów, celebrytów czy nawet księży.

 

Antek Królikowski na planie filmu Pętla – https://www.instagram.com/patryk_vega_official/

 

Historia zatem wydaje się interesująca. Wygląda jednak na to, że Patryk Vega skoncentrował się raczej na epatowaniu przemocą i seksem. Na swoim instagramowym profilu właśnie zamieścił filmik, w rodzaju zwiastuna, jednak dotyczącego jednego tematu:

 

JAK SIĘ KRĘCI SCENY ŁÓŻKOWE 😂😂😂🔥🔥🔥

 

Na nagraniu sam Vega w ironicznym tonie opowiada o tym, jak ze swoim zadaniem poradził sobie Antek Królikowski. Wypowiedzi Patryka przeplatane są wstawkami od Antka.

 

Tempo scen seksu na planie było tak duże, że Antoni nie miał nawet czasu się tym dziewczynom przedstawiać – mówi reżyser.

 

Ilość tych partnerek, jakie mój bohater poznaje, z jakimi się styka i rzeczy, które z nimi wyprawia, no jest czymś, czego raczej w życiu prywatnym nigdy nie zaznam i nie chcę zaznawać – opowiada młody Królikowski.

 

Dla uniknięcia wątpliwości – zaczyna cynicznie Vega – Antonii stanął na wysokości zadania i zagrał tych dziesięć scen seksu bez Viagry.

 

Widać, że Patryka Vega najwyraźniej bawi rozpusta i sceny pornograficzne. Dla normalnego człowieka są one zwyczajnie niesmaczne, czy nawet obrzydliwe.

POLECAMY: Córka Kasi Kowalskiej pojechała na wakacje. Pokazała bardzo odważne zdjęcia! (FOTO)

 Komentarze