Znany program kulinarny znika z anteny. Prowadzący przechodzi do TV4!

Znany program kulinarny znika z anteny stacji Polsat. Także i za tą zmianą ma stać Edward Miszczak.

Przypomnijmy, że Miszczak jest nowym dyrektorem programowym Polsatu. Jednak jak do tej pory, większość jego decyzji spotkała się z oburzeniem widzów. Najpierw „czystka” dotknęła program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, następnie „Nasz Nowy Dom”. Teraz przyszła kolej na kulinarny format.

 

https://www.facebook.com/hellskitchenpolska/

 

Chodzi o program „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, który emitowany był w latach 2014–2016 i po przerwie – od 2022 roku. Jego prowadzącymi był Wojciech Modest Amaro, następnie Michał Bryś, a ostatnio Mateusz Gessler.

 

Według informacji Plejady, „Hell’s Kitchen” znika z Polsatu. Natomiast dotychczasowy prowadzący – Mateusz Gessler – przechodzi do stacji TV4.

 

Kucharz i restaurator poprowadzi tam program „Para do gara”, w którym udział biorą właśnie pary. Tym razem jednak to panowie mają gotować, a panie tylko przekazywać im wskazówki.

 

Zasady rywalizacji polegają na tym, że za każdym razem Mateusz Gessler zaprezentuje jeden przepis na danie, który kobiety muszą zapamiętać i następnie bezbłędnie przekazać swoim partnerom. Po zapoznaniu się z recepturą panie opuszczają studio, a ich miejsca, w trzech zaaranżowanych kuchniach, zajmują panowie. (…)

Porozumiewając się przez zestaw słuchawkowy, partnerki mają za zadanie tak pokierować swoich mężczyzn, żeby ich danie nie odbiegało smakiem, a także prezentacją od dania przygotowanego przez znanego szefa kuchni.

– czytamy na TV4.

 

Emisja programu „Para do gara” zaplanowana jest na jesień 2023 r.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TV4 Czwórka (@tv4czworkaofficial)

Komentarze