Przyjął Ukrainkę POD DACH. Po 10 dniach zostawił dla niej RODZINĘ!

Brytyjskie media informują o rodzinie, która zaoferowała schronienie 22-letniej Sofii z Ukrainy, która uciekła przed wojną do Wielkiej Brytanii. Zaledwie po 10 dniach mężczyzna, który wraz z rodziną gościł Ukrainkę stracił dla niej głowę i porzucił rodzinę.

Dali schronienie

Tony Garnett i jego żona Lorna przyjęli pod swój dach 22-letnią Sofię Karkadym ze Lwowa. Młoda kobieta na Ukrainie pracowała jako specjalistka IT. Do Manchesteru przyleciała z Berlina, gdzie czekała na zatwierdzenie wizy do Wielkiej Brytanii. Rodzina Garnettów była wstrząśnięta tym, co spotyka Ukraińców ze strony Rosjan w ich własnym kraju. Brytyjska rodzina bardzo chciała pomóc, dlatego zdecydowała się ugościć młodą kobietę ze Lwowa. Sofia nawiązała kontakt z Tonym Garnettem w mediach społecznościowych. Mężczyzna bez wahania zaproponował schronienie Ukraince. Mężczyzna mówił w rozmowie z dziennikiem 'The Sun’:

Lorna nie była aż tak entuzjastycznie nastawiona do przyjęcia uchodźczyni w naszym domu, ponieważ oznaczało to, że musiała zamieszkać z nią w jednym pokoju

Miłość od pierwszego wejrzenia

22-letnia Sofia z Ukrainy przyznała, że od razu zwróciła uwagę na mężczyznę. Brytyjczyk skradł jej serce. Szybko tez zyskała sympatię dwojga dzieci pary. Jednak nie udało jej się zjednać przychylności pani domu. Sofia i Tony coraz więcej czasu spędzali razem, chodzili na siłownię i rozmawiali. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Gospodarz domu powiedział w rozmowie z 'The Sun’:

Zdałem sobie sprawę, że w domu znajdujemy wymówki, by się dotykać i ocierać o siebie, to było bardzo podniecające, ale na tym etapie nic się nie wydarzyło

Awantura między kobietami

W końcu doszło do kłótni między kobietami. Brytyjka czuła, że coś się dzieje miedzy 22-letnią Ukrainką a jej mężem. Uchodźczyni uznała, że nie może mieszkać już u Garnettów. Taką samą decyzję podjął mąż Brytyjki. Powiedział do swojej żony:

Jeśli ona idzie, to ja też idę

Brytyjczyk wyprowadził się z 22- letnią Ukrainką. Zostawił żonę po 10 latach małżeństwa. Wyznał:

To nie było zaplanowane i nikogo nie chcieliśmy skrzywdzić

Źródło: The Sun

Zdjęcie: Instagram/ Sonia Dobrvlsk

 

Komentarze