Remigiusz Mróz w czułych słowach o Opoździe. Napisał jej TAKĄ dedykację!

Joanna Opozda od ponad roku jest singielką, bo to w lutym 2022 roku została porzucona przez Antka Królikowskiego. W tym czasie aktor miał już nową partnerką, natomiast Joanna szykowała się do porodu. Po narodzinach dziecka musiała się zmierzyć nie tylko z bólem i zdradą, ale też ze swoją nową rolą i obowiązkami matki.

W ostatnich dniach znów głośno było o Antku Królikowskim i to w negatywnym kontekście, bo został zatrzymany przez policję. Przeprowadzone badanie na obecność narkotyków dało pozytywny wynik:

 

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru.

 

Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi.

– tłumaczył aktor w wydanym oświadczeniu.

 

Tymczasem Joanna Opozda przez miniony rok stanęła na nogi, a obecnie pojawiają się informacje na temat jej relacji z pisarzem – Remigiuszem Mrozem.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/; https://www.instagram.com/remigiuszmroz/

 

 

Remigiusz Mróz już jakiś czas temu w jednej ze swoich książek wprowadził postać Joanny. Później para – już w realu – bawiła się na gali Bestsellerów Empiku, gdzie autor został nagrodzony za powieść „Projekt Riese”. Opozda tymczasem błyszczała w kreacji z własnej linii sukienek [tutaj].

 

Po Gali serwisy pisały, że Joanna i Remigiusz mają się ku sobie. Pisarz odniósł się do tych plotek, jednak jego komentarz nie rozwiał tajemnicy. Tymczasem Opozda pochwaliła się prezentem, jaki dostała od autora kryminałów!

 

Na instastory pokazała książkę Remigiusza pt. „Listy zza grobu”. Większe jednak wrażenie robi dedykacja, jaką autor napisał dla Joanny:

 

Dla mojej kochanej Asi

 

(bo podobno brakuje Ci pierwszego tomu)

 

W tych słowach uwagę zwraca „kochanej”, a także troskliwość pisarza, który dba o księgozbiór aktorki.

 

Jaka piękna dedykacja…

 

„Dla mojej kochanej Asi”

 

Remik, Remik szalejesz!

– powiedziała Opozda chwaląc się książką.

 

To może jednak są parą?

 

>>>Jako dziecko wystąpił w programie „Nasz Nowy Dom”, teraz bierze udział w Eurowizji. Kim jest Jann?

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

Komentarze