ROZENEK i CICHOPEK zrobiły TO razem! (FOTO)

Małgorzata i Kasia, Rozenek i Cichopek wydaje się że niewiele je łączy. Jednak obie panie – zapewne też ku swemu zaskoczeniu – zrobiły coś razem!

Rozenek i Cichopek to kobiety mediów. Małgorzata (41 l.) to prezenterka i jurorka programów telewizyjnych. Od 2012 roku związana ze stacją TVN. Dzięki programowi „Perfekcyjna pani domu”, Małgosia Rozenek zyskała właśnie takie miano. Małgorzata jest także propagatorką metody in vitro – więcej na ten temat >>>TUTAJ dzięki której sama ma dwóch synów, a obecnie jest w kolejnej ciąży.

Kasia (37 l.) najbardziej znana jest z serialu „M jak miłość”. Występuje w nim już od 2000 roku i gra Kingę Zduńską. Występowała w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie poznała swojego przyszłego męża Marcina Hakiela (ślub w 2008); obecnie jest także jurorką programu „Czar Par.”

Co łączy Rozenek i Cichopek?

Poza byciem kobietą, posiadaniem rodziny i pracą w mediach,  Małgorzata Rozenek i Kasia Cichopek chyba nie mają wiele wspólnego ze sobą. Nie słychać o ich znajomości, nie spotkały się także na stopie zawodowej. Do spotkania jednak doszło, i to w pięknych okolicznościach!

Wyjątkowe miejsce

Otóż obydwie panie znalazły się w tym samym czasie w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Jest to obiekt o fantastycznej, unikalnej lokalizacji, bo usytuowany na zboczu Gubałówki, z widokiem na Tatry i Giewont.

Najpierw na instagramie pojawiły się zdjęcia. Małgorzata pokazywała jak się relaksuje w hotelu, Kasia dodała też fotki z aktywnego wypoczynku na śniegu.

Zobacz też: TEGO nikt się NIE spodziewał! Aleksandra KWAŚNIEWSKA…

Rozenek i Cichopek zrobiły to razem!

Aż w końcu nadszedł Sylwester. Jak się okazało zarówno Małgorzata jak i Kasia spędzały go także w hotelu Kasprowy! Co więcej zamieściły niemal identyczne zdjęcia z imprezy!

Jak więc widać Małgorzata Rozenek i Kasia Cichopek razem powitały Nowy Rok! Kasia napisała:

„Kochani! Wszystkiego co najlepsze dla Was 🍾🥂❤️ „

cichopek
https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

A oto wpis Małgorzaty:

„W lata 20 wkraczamy w klimacie lat 20, życząc Wam wszelkiej pomyślności i żeby ten rok był dla Was tak szczególny jak dla nas😁 szampańskiej zabawy i trudnego poranka😉🤪 Do siego roku 💫✨🌟⭐️💥🔥💃🕺🥂🍾”

rozenek
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Przeczytaj też, jakie podejście Małgorzata ma do swoich fanów >>>Małgorzata ROZENEK ma ich w NOSIE! Znowu pokazała się w…

 

 

fot. https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Komentarze